hracky pre demolatora

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Mirra Starr » 11. Máj 2007, 8:13

Nepočuli ste niekto o hračke pre psov KONG?

Tvarovo je to vraj niečo medzi granátom a loptou na americký futbal, vnútri je to duté a malo by to byť odolné aj pre amstafov, bullíkov a pod. :D

Ja by som tiež potrebovala nejakú sakra pevnú hračku, mám kríženku labradora, ktorá rozžuje a rozhryzie hračky aj z extra tvrdej nedutej gumy, tak som rozmýšľala, či jej nekúpim ten kong, ibaže v žiadnom chovprodukte som to zatiaľ nenašla.

Pošlite mi prosím nejaký link na internetový obchod so psími hračkami, kde sa dá nakupovať on-line.

Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Mirra Starr
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 19. Jan 2007, 16:15
Bydlisko: behind the field

Poslaťod zuzupes » 11. Máj 2007, 9:28

ten Kong je skvela hracka:
1. super skace sem a tam vseliako a psa to totalne bavi ho chytat
2. mozes ho naplnit syrom alebo pastekou a psik vylizuje aj hodinu lebo ta diera je mala, je to perfektne zamestnanie psika.
U nas v TN sa da kupit vsade. jeho cena sa pohybuje od 50 do 250 sk, zalezi na kvalite a velkosti. ja mam taku skusenost ze ten najlacnejsi jej vydrzi cca 2-3 dni. neviem ako ten drahsi, ale chystam sa ho kupit. Vrelo odporucam
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod zuzupes » 11. Máj 2007, 9:30

zabudla som na link
http://www.baron.cz/pes/hracky-pro-psy/ ... e-kong/i-0

vpohode sa da objednat aj pre slovensko, mam s nimi dobre skusenost.ahoj
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Mirra Starr » 14. Máj 2007, 8:20

Ďakujem veľmi pekne za tip aj za link.

Cez víkend bola v BA medzinárodná výstava psov, tak som sa pozerala aj po hračkách. Našla som tri typy kongov - small, medium a large. Ja potrebujem ten large (od 25 do 40 kg váhy psa). Avšak mi vyrazilo dych, že stál 680,- SKK. Tak som ho nekúpila, lebo naozaj nemám toľko peňazí, aby som dala za hračku pre psa 700 Korún.

Skúsim ešte hľadať inde, a ak nenájdem, tak ďalšia výstava psov je v BA v Inchebe 18. - 19. augusta 2007, dovtedy na ten kong určite našetrím :D .
Obrázok užívateľa
Mirra Starr
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 19. Jan 2007, 16:15
Bydlisko: behind the field

Poslaťod zuzupes » 14. Máj 2007, 9:19

ahojky, to je moc korun, ja by som tolko zato nedala, ved nikde nemas istotu ze to ten pes nerozzuje. podla mna staci ked kupis daky obycajny.vyskusaj este pohladat na nete.staci ked das do vyhladavaca hracky pre psa alebo kong, alebo obchod cez internet ...
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Mirra Starr » 14. Máj 2007, 12:46

No, veď presne! Tá vysoká cena vôbec nemusí byť zárukou kvality. Môj pes doteraz rozhrýzol všetky hračky, ktoré ho bavili. Buď ho nebaví nič a nehrá sa s tým nikdy v živote (taká hračka sa nájde o rok, dva pod posteľou zapadnutá prachom), alebo ho tá hračka totálne zaujíma, že ju hryzie ako besný, no a o deň je jej amen! 8)
Obrázok užívateľa
Mirra Starr
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 19. Jan 2007, 16:15
Bydlisko: behind the field

Poslaťod matias » 30. Máj 2007, 19:24

dexter13 mozem ale nie zadarmo lebo dnes nieje nic zadarmo.... :roll:
matias
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 4. Máj 2007, 22:40

Poslaťod Mirra Starr » 31. Máj 2007, 13:58

Narazila som na toto:

http://www.tagisky.cz/zogoflex_karta_kr ... bjektu=133

(treba mať tú adresu celú v riadku)

Rozmýšľam, že to kúpim môjmu psovi.
Obrázok užívateľa
Mirra Starr
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 19. Jan 2007, 16:15
Bydlisko: behind the field

Poslaťod zuzupes » 4. Jún 2007, 9:33

aj ja som nad tym rozmyslala ale nakoniec asi nebude nic z toho, bojim sa ze to ta moja znici.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod nighthunter » 4. Jún 2007, 9:45

heh, sranda vec
nieco podobne som uz videl ale napamatam sa ako sa to volalo
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
nighthunter
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Jún 2007, 21:24

pre ZUZUPES

Poslaťod kekso » 24. Júl 2007, 22:49

mozem sa ta opytat, ze ci ta boomer ball este stale drzi? Lebo by som chcela kupit aj ja svojmu psovi, len neviem ci naozaj vydrzi.
kekso
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 24. Júl 2007, 22:44

Poslaťod zuzupes » 25. Júl 2007, 11:11

ta lopta stale drzi pokope, nic jej nieje, len dake povrchove skrabance od kamenov.je perfektna! vrelo odporucam vsade (keby mi tak davali za tu reklamu aj prachy :D :D :D ) bola to moja najlepsia investicia do hracky pre Pallas. a este k tomu ju to mooooc bavi. dokaze sa s nou hrat aj hodinu aj viac by dokazala ale uz ma moja noha dost (bo je totalne tvrda ta lopta) a uz vidim aj na Pallas ze je hotova. ona by dokazala pre tu loptu aj vrazdit! je to jej oblubena hracka. len sa priprav, ze hafan bude celi ufulany. odporucam najvacsiu velkost - no zalezi od typu psa. ale pre bulika a plemena podobnej a vacsiej velkosti si myslim ze je idealna. inak zatial som ziadnu inu neznicitelnu hracku nenasla :(
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kekso » 25. Júl 2007, 18:18

tak dakujem ti za odpoved. Asi tu loptu naozaj kupim, lebo moj hafan hned vsetky lopty rozhryzne, tak dufam, ze tato mu uz vydrzi
kekso
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 24. Júl 2007, 22:44

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia