Kto ponúka maltezáka (yorkshira)?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Kto ponúka maltezáka (yorkshira)?

Poslaťod KlaUGU » 15. Dec 2005, 21:33

Ahoj. Kto by mal na predaj ( za nizsiu cenu, tak do 3000 Sk) maltezáka alebo yorkshira? Prosím ozvite sa mi tu na tomto fóre, alebo na email KlaUGU@azet.sk . Som z BA, ale môžte sa ozvať aj z iných miest od BA po ZA. Ďakujem.[/b]
KlaUGU
 

Poslaťod zuzu » 16. Dec 2005, 15:56

heh...dobry for ze za tritisic...tito psici su najdrahsi mojko a len tazko zozenies kvalitneho psika za takuto cenu...lebo majitelom vecsinou na svojich psikoch zalezi a predaju ho tomu kto vedia ze sa o nich postara a najlepsiu zaruku maju v cene...takze prajem prijemne hladanie
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Joachim » 5. Jan 2006, 17:56

No jasne su najdrahsi ale poslednu dost dlhu dobu cena nezodpoveda kvalite. To co poslednu dobu nazyvame yorkom york vobec nie je. Je to tym krizenim a zarabanim chovatelov na tychto psoch, takze to jest moj nazor a asi aj mnoho dalsich ludi.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Mirka » 5. Jan 2006, 19:22

Joachim,presne tak.
Pokiaľ sa nájdu takí ľudia ako zuzu"...lebo majitelom vecsinou na svojich psikoch zalezi a predaju ho tomu kto vedia ze sa o nich postara a najlepsiu zaruku maju v cene.." noooo,super,plus ešte keď sú ľudia natoľko zaslepení a dajú za hocakého mrňavého psa viac,či menej pripomínajúceho jorka toľko peňazí,koľko si vypýtajú...Nuž,je to dobrý biznis pre množiteľov,nič viac,žiaľ :roll:
zuzu,ty si ozaj myslíš,že chovatelia jorkov majú svoj štence o toľko radšej ,než chovatelia takmer všetkých ostatných plemien? A preto si pýtajú toľko peňazí? :shock:
Mirka
 

Poslaťod zuzu » 8. Jan 2006, 13:57

Mirka ja som nikdy nepovedala, že chovatelia yorkov majú svoje šteniatka radšej!! Lenže keď si vezmeš takého NO tak pekné šteňa kúpiš aj za 300 SK!! a taký pekný york z chovnej stanice stojí aspoň 13 000!!! Tak čo mi povieš na toto? Preto som tak zareagovala! A to si ako myslela prosím ťa že "Pokiaľ sa nájdu takí ľudia ako zuzu"...lebo majitelom vecsinou na svojich psikoch zalezi a predaju ho tomu kto vedia ze sa o nich postara a najlepsiu zaruku maju v cene.." noooo,super,plus ešte keď sú ľudia natoľko zaslepení a dajú za hocakého mrňavého psa viac,či menej pripomínajúceho jorka toľko peňazí,koľko si vypýtajú..." ??? :shock: tak toto som vôbec nepochopila čo si tým chcela povedať keď ja som len napíslala že za 3000 ťažko zoženie takého psa..
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Joachim » 8. Jan 2006, 15:05

Myslela to asi tak si myslím , že aj z anePP yorka je veľa dať 3000 lebo i tak nebude vyzerať ako york. A odkial si zobrala ze pekny NO s dobrej ch.st. stoji 300???

A prečo tvrdíš že sú najdrahší?!?!?!?, keď potom napišeš že pekny york z ch.st stoji 13000. No poviem ti - škaredý weimar stoji min. 10000 a pekný ani nehovorím. Tak nehovor že su najdrahší. Ceny su podľa mňa pri väčšine plemien skoro rovnaké. Ja by som povedal že okrúhla cena pre psi PP z dobrych chovnych stanic stoja tak od 12 - 20 000 takze priemer takych 15000. Samozrejme su vynimky +-

V zahraničí ani nehovorím . Dobrý jedinec priemerne stojí okolo 1000 - 1200 euro
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia

cron