Kynologia

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Kynologia

Poslaťod Lucia.ja » 12. Jún 2007, 19:24

Ahoj viem že sa tu táto téma už vo veľkom preberala ale predsa by som ešte potrebovala poradiť. Chcela by som ísť študovať veterinu alebo kynologiu na výšku ale neviem presne o čo v tej kynologii ide. Moj stryko bol kynolog no bohuzial zomrel a nemam sa teraz o tom s kym poradit. Chcela by som vedieť čo sa tam všetko o psoch vyučuje a aký má kynológia význam v praxi čiže ak vyštudujem kynologiu tak kde sa môžem zamestnať. Z a odpovede vopred ďakujem:)
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Anka7 » 12. Jún 2007, 22:27

Tu nájdeš odpovede na všetky otázky :)

http://www.uvm.sk/show.php?page=dept/te ... logia.html

Dúfam, že ti to pomôže.
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod Lucia.ja » 13. Jún 2007, 15:22

Veľmi pekne ďakujem
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod michelle » 28. Jún 2007, 18:30

noo tak k tomuto mám aj ja zopár otázok..je to niečo podobné, lebo sa to zaoberá psami...a noo chcem sa spýtať, či existuje na Slovensku niečo také ako zvieracia (resp. psia) psychologička...lebo táto práca ma naozaj zaujíma a zatial som o tom videla dokumenty len v amerike :S a taktiež by som chcela ísť na výšku na veterinu... :D
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod offca » 9. Júl 2007, 18:36

Michelle...osobne som názoru, že na Slovensku je "povolanie" "psí psycholog" zatial zbytočné, pretože si (tiež zatial) viac ako polovica slovenských psíčkarov uvedomuje isté skutočnosti, ktoré Američania nie.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod michelle » 9. Júl 2007, 22:31

ale polovica SR je vždy dosť málo...a neviem aké sú to isté skutočnosti, pretože z toho, čo kolo seba vidím, usudzujem, že ani jeden skoro zo psíčkarov nevie chápať psy..nerozumie im...a podobne
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 15. Júl 2007, 16:26

Kto nerozumie psom , tak nech nechova.
Ved je to dalsi clen rodiny.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 54 hostia

cron