Ako sa vám páči táto stránka?

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Ako sa vám páči táto stránka?

veľmi sa mi páči
25
42%
páči sa mi
24
40%
môže byť
10
17%
nič moc
0
Nehlasovalo
nepáči sa mi
0
Nehlasovalo
je hrozná
1
2%
 
Celkom hlasov : 60

veľmi sa mi to páčilo

Poslaťod Ňafčo:-) » 3. Okt 2006, 18:47

"Veľmi sa mi to páčilo, že sa mi páčili tie hady, boli veľmi krásne Ty jó! Mamina aha! Taký je parádny a tí papagájovia, boli krásni farební a prečo tí hadovia mali také všelijaké mená? To už je všetko asi a už ani neviem."
Ňafčo, 5 rokov
[/img]
Ňafčo:-)
 

Poslaťod Administrator » 3. Okt 2006, 19:20

Ahoj Ňafčo, vitaj na našej stránke! Som rád, že sa ti tu páči. :-) A že pozdravujem aj maminu. :-)
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Ňafčo:-) » 6. Okt 2006, 14:47

" 8) Mne sa páči tento frajer, tento bude P.... a môj bude tento čert :twisted: . A vieš, aj my máme jednu takú rybku a jej vymením meno, nie Slnečníčka, ale sa volá ..... Usmievavá Kráska, ale ja na to zabudnem asi, už zabúdam pomali na to..... A vieš čo sa mi páči, tigre? Jak revú. Kozy sa mi páčia, čo mékajú, čo robia mééé. Potom sa mi páčia kravy, lebo majú fľaky. Že sa mi páčia mačičky, lebo ich mám rád, ale vážne mamina ( a mamina sa :P a ďakuje za pozdrav). Ale už to je všetko, to je všetko. A ako sa volajú tí Tvoji papagájiskovia? Lebo sú veľkáčikovia? Jeden sa môže volať Strieborňáčik Pichloš a druhý Vytrch Pierko , lebo si to tu tak vyčklbkal Šklbáčik. Už idem urobiť nosáča z plastelíny. Dovidenia milý sused" (...bola odpoveď, ako pozdravíš nakoniec? Aby si bol v obraze, všetky mená si vymyslel sám. Ahoj!)
Ňafčo:-)
 

Poslaťod rUM^pEL » 21. Okt 2006, 18:11

mne sa enapci ze tam este stale nieje APBT...to je vysmech?je to jedno z najziadanejsich plemien na svete a zato ze ho neaka FCI neuznava tak nemoze byt aj tu?AST tu je a preco nie APBT?


a k tym kupirovanym usiam...noa co???psi ktorym sa kupiruju usi su s nimi ovela krajsi...a preco sa mozu strihat chvosty?preco toto nikomu nevadi?ha?hlavne ze ucho hej...skoda ze je to zakazane malo by to byt kazdeho slobodna volba...ej hor sa sveta proletari ej hor sa za nos vodeni...
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod kimberley » 26. Okt 2006, 15:37

Super, že ste sem pridali aj "Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy" Chýbalo mi to tu :wink: :D
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kimberley » 26. Okt 2006, 15:39

Teda aspon dufam ze to tu nebolo lebo som to predtym nenasla :mrgreen:
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Administrator » 26. Okt 2006, 17:42

rUM^pEL píše:mne sa enapci ze tam este stale nieje APBT...to je vysmech?je to jedno z najziadanejsich plemien na svete a zato ze ho neaka FCI neuznava tak nemoze byt aj tu?AST tu je a preco nie APBT?

Táto stránka nie je o plemenách, ale o chovateľoch. Na začiatku tu bolo len pár najznámejších plemien, ale teraz, myslím, že je ich tu už pomerne dosť. Je tu ešte aj dosť chýbajúcich plemien, ktoré však dopĺňam, vždy, keď sa mi prihlási nejaký jeho chovateľ. Chovateľ APBT sa mi zatial neprihlásil ani jeden. Keď sa prihlási, doplním. :wink:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Administrator » 26. Okt 2006, 17:47

kimberley píše:Super, že ste sem pridali aj "Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy" Chýbalo mi to tu :wink: :D

Áno, nedávno sme prešli na najnovšiu verziu phpBB. V tej predošlej to pravdepodobne nebolo. :idea:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod rUM^pEL » 26. Okt 2006, 17:54

Administrátor píše:
Táto stránka nie je o plemenách, ale o chovateľoch. Na začiatku tu bolo len pár najznámejších plemien, ale teraz, myslím, že je ich tu už pomerne dosť. Je tu ešte aj dosť chýbajúcich plemien, ktoré však dopĺňam, vždy, keď sa mi prihlási nejaký jeho chovateľ. Chovateľ APBT sa mi zatial neprihlásil ani jeden. Keď sa prihlási, doplním. :wink:


ale ked ja bojujem za prava slabsich :D :D a co ked niekto na zaklade toho ze tu budete mat jednu fotku a 5riadkovy text zacne chovat APBT? 8) niekoho mozete aj inspirovat...nemusi to byt vzdy rovnako... :D :roll:
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

chybi mi tu jen vyhledavac primo ve vasich strankach

Poslaťod Czertice » 13. Nov 2006, 19:30

Stranky jsou moc hezke, prehledne, ale chybi mi tu jen vyhledavac primo ve vasich strankach...napriklad, kdyz me zajima inzerce urciteho plemene,nebo urcite tema, tak se musim brodit spoustou prispevku a to me nebavi...jinak super, hezky design. dekuji.
Czertice
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 13. Nov 2006, 18:39
Bydlisko: Dolní Kounice, CR

Poslaťod kevi » 11. Dec 2006, 12:57

super
:lol:
Obrázok užívateľa
kevi
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Dec 2006, 12:05
Bydlisko: Košice

Veľmi sa mi páči

Poslaťod kotras » 22. Sep 2008, 14:14

Veľmi sa mi páči pretože sa tu môžem veľa o psoch dozvedieť.
Obrázok užívateľa
kotras
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 21. Sep 2008, 17:02
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Ako sa vám páči táto stránka?

Poslaťod slnecnica » 22. Nov 2008, 21:35

Administrátor píše:Ako sa vám páči táto stránka?


Je uplne supeeer. Nasla som tu co som hladala. Urcite to stalo vela casu a namahy takto super to vytvorit, ale je vidiet a citit to, ze to bolo robene s laskou a hlavne, ze ta to bavi. Velmi drzim palce a hlavne vela zdaru. :)
Obrázok užívateľa
slnecnica
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 14. Apr 2008, 0:17

adminovi

Poslaťod slnecnica » 3. Jan 2009, 14:03

Ahoj, admin.

Je to vsetko fakt dobreee. Snazis sa. :-))).
Chvalim, chvalim, chvalim. :-))
Obrázok užívateľa
slnecnica
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 14. Apr 2008, 0:17

pre admina

Poslaťod slnecnica » 14. Jan 2009, 1:34

Admin, opat si prekvapil. :-)
Mas super napady. Ta blikajuca uputavka na krmiva je super. :D Laka pozriet sa tam. Dufam, ze je tu dobra navstevnost, zasluzis si to, pretoze je to najlepsia a najkrajsia stranka tohto druhu. Dost som sa tu dozvedela. Ty urcite budes spekulovat nad dalsim vylepsenim, ze? Len tak dalej. Naozaj spica. :D :D :D
A ked som spominala tu navstevnost....si s nou spokojny?
Drzim palecky moooc a moooc a chvalim. :wink: :wink: :D
Obrázok užívateľa
slnecnica
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 14. Apr 2008, 0:17

PredchádzajúciĎalší

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 13 hostia