Ako sa vám páči táto stránka?

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Ako sa vám páči táto stránka?

veľmi sa mi páči
25
42%
páči sa mi
24
40%
môže byť
10
17%
nič moc
0
Nehlasovalo
nepáči sa mi
0
Nehlasovalo
je hrozná
1
2%
 
Celkom hlasov : 60

Ako sa vám páči táto stránka?

Poslaťod Administrator » 27. Júl 2005, 14:34

Ako sa vám páči táto stránka?
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Re: Ako sa vám páči táto stránka?

Poslaťod Marcela » 18. Aug 2005, 13:15

Asi to casom bude pekna stranka, len zase sa tu zabudli na chovatelov hlodavcov :wink:
Administrátor píše:Ako sa vám páči táto stránka?
Marcela
 

Re: Ako sa vám páči táto stránka?

Poslaťod Administrator » 20. Aug 2005, 7:30

Marcela píše:Asi to casom bude pekna stranka, len zase sa tu zabudli na chovatelov hlodavcov :wink:
Administrátor píše:Ako sa vám páči táto stránka?

Je pravda, že hlodavce na stranke nie sú, je mi ľúto, ak som tým niekoho sklamal, ale , ak vás to poteší, nie sú tu ani napríklad také kone... :wink:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Pia » 24. Aug 2005, 10:47

Vyzerá to celkom fajn stránka len nech sa tu trocha rozhýbu ľudia. A dúfam, že to neobsadia bratislavské 13 ako na dogu.
Obrázok užívateľa
Pia
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 10. Aug 2005, 7:50

Poslaťod marta » 25. Aug 2005, 13:37

tato internetova stranka sa mi velmi paci ma pestru a perfektne prepracovanu celu stranku
marta
 

qvestyon :)

Poslaťod mato.X » 26. Aug 2005, 0:56

wash webik je celkom v poho, ale par veci by sa mu dalo vytknut... no o tom by som sa mohol bavit tak akurat on-line s webmasterom, o co mi v podstate ide, lebo si xcem dat na svoju sajtu phpBB, a neviem ako na to... :)

bol by som rad keby ma kontaktoval na
icq: 147445777
alebo
mail: mato.X(at)azet(dot)sk

dakujem
mato.X
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Aug 2005, 0:31

Poslaťod Kaczor » 26. Aug 2005, 13:13

Zdravim Admina!

Je to zaujimava stranka, ale uz by tam mohlo byt viac prezentacii.
Obrázok užívateľa
Kaczor
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 13. Jún 2005, 12:30

Poslaťod Hosť » 26. Aug 2005, 17:59

tato stranka je krasna :D len tu chyba jedna rasa hava-teda taka 1 znama rasa-pitbull
Hosť
 

Poslaťod Peter P. ml. » 27. Aug 2005, 18:40

Táto stránka je znamenitá :!:
Obrázok užívateľa
Peter P. ml.
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 16. Jún 2005, 17:56

Poslaťod Ashley » 7. Sep 2005, 4:40

Stránka može byť ale chýba tu trochu viac ako len jedno plemeno. Čo takto americký kokerspaniel, karelský pes, azijsky ovciak, ...... a mnoho dalších aj v laických chovatelských literatúrach ich je viac.
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod Administrator » 7. Sep 2005, 9:07

Ashley píše:Stránka može byť ale chýba tu trochu viac ako len jedno plemeno. Čo takto americký kokerspaniel, karelský pes, azijsky ovciak, ...... a mnoho dalších aj v laických chovatelských literatúrach ich je viac.

Áno, viem, že tu ani zďaleka nie sú všetky plemená, ale netreba to chápať ako problém. Stránka nie je uzavretá a chýbajúce plemená budem postupne , priebežne dopĺňať, vždy, akonáhle sa prihlási chovateľ takéhoto plemena. :wink:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Maja » 13. Sep 2005, 23:51

Stránka veľmi slušná,ale nepáči sa mi,že psi na obrázkoch pri plemenách sú kupírovaní.Kupírovanie je už aj u nás zakázané,plemeno treba propagovať také,aké v skutočnosti je. :roll:
Maja
 

Poslaťod pytliak » 27. Sep 2005, 8:44

Nie je to najhorsie. Kopa chybajucich plemien sa dufam casom doplni. Len tie nazvy jednotlivych plemien???? To je hroza. Napr. Gavalierspaniel kral Karol ja by som odporucal pouzivat klasicke nazvy ako ich uznala FCI. Nech to nema taku amatersku uroven. Pripadne k oficialnemu nazvu plemena pridat aj ten poslovensteny. No chce to este kus roboty. Drzim palce.
pytliak
 

Ďakujem za všetky príspevky !

Poslaťod Administrator » 29. Sep 2005, 20:41

Všetky vaše pripomienky beriem a nedostatky sa snazim postupne odstraňovať. Doplňujem postupne plemená, vyberám obrázky, kde psi nie sú kupírovaní atď. Takže píšte ďalej, čo sa vám páči a čo nie, a ja sa budem snažiť, aby to bolo stále lepšie a lepšie. (Len teraz nestiham vsetko naraz) :wink:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod i » 7. Okt 2005, 20:38

chcela som si pozriet chovatelsku stanicu malych bradacov - je tam uvedene ze vraj viac info. ak kliknem na tu ikonu viac info, otvorila sa mi stranka o pekinezoch...nejako to nefunguje...
i
 

Ďalší

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia