HNAČKA+ZVRACANIE/labrador

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

HNAČKA+ZVRACANIE/labrador

Poslaťod Kejt2 » 5. Máj 2008, 7:55

Dobrý deň, príniesli sme si 6 týždňové šteniatko labradora, v ten deň bolo aj očkované. Bol kŕmený HECTORom JUNIOR, my mu teraz dávame PURINU. Je hravý, živý, ale strašne hnačkuje. Ide z neho čistá voda, tak sme mu nasadili diétu. Granulky len ráno, a dávame mu piť vývar z ryže (ryžovú vodu), skúšali sme aj ryžu, ale to sa mu lepilo na zúbky, odmietal nám to jesť.
Okrem toho,že hnačkuje, tak ho aj napína a asi, keby mal niečo v tom brušku, tak aj zvracia. A včera večer si začal aj riťku ťahať po zemi. Máme ho od 1.5., prvý deň mal trošku redšiu stolicu, ale potom už len takúto vodu kaká..
Poraďte mi prosím, čo to môže byť. Určite sa chystám navštíviť aj zverolekára dnes, ale aj tak Vás prosím o radu. ĎAKUJEM!
Kejt2
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Máj 2008, 7:51

Poslaťod tana » 5. Máj 2008, 14:41

Kejt pravdepodobne je zacervený. Co najskor by som ti ho odporucila odcervit a mozno aj preliecit na dzardie. Ja som mala podobný problém ako ty. steniatko v 8týz. vázilo tolko co aj v 4týz. a mali sme co robit aby to rozchodilo-príznaky tie iste ako si spomínal. Chvalabohu uz má 6mes. a 25kg.
tana
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia