čkanie

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

čkanie

Poslaťod pri_vat » 4. Mar 2008, 2:22

Náš maltézáčik ( 6 mes. z toho tri doma ) máva často a bez zjavnej príčiny čkanie - nesúvisiace s jedením a pitím nezriedka aj v absolútnom pokoji. Má všetky očkovania, pravidelnú životosprávu a od príchodu primerane jedáva granule pre šteňatá. Poradíte mi prosím, či je časté čkanie šteniatok normálne, alebo to môže byť príznak nejakého ochorenia. Celkovo sa správa pokojne, hravo a rýchlo sa učí.
pri_vat
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Mar 2008, 2:08

Poslaťod ...repr^zent » 7. Mar 2008, 1:45

Je to normalne, mozes byt pokojna-ny. Pokial steniatko nema ziadne zdravotne problemy, negrca, stolicu ma ok. Vekom to prejde, moj si obcas stikol ese aj v nejakych 10-11 mesiacoch. Tiez som sa zo zaciatku koli tomu stresoval. :wink:
Pokial stika 3-5x za den, tak neni co riesit.
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod štaflik » 12. Apr 2008, 17:12

Ak šteňa čká každý deň a bez zjavnej príčiny, nie je to normálne. Príčin môže byť viac, najčastejšie to bývajú vnutorné parazity. Bolo by namieste dať psovi spraviť koprologické vyšetrenie (na prítomnosť škrkaviek)
štaflik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 12. Apr 2008, 17:01


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron