Asi opuch???

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Asi opuch???

Poslaťod tigricka » 23. Okt 2007, 18:39

Ahojte,
chcem sa spýtať, čo môže byť toto. Psík má na kĺbiku hrčku, ktorá ho na dotyk nebolí, nechá si ju chytať, ale snaží sa si ju oblizovať. Neviem o tom, že by sa niekde uderil alebo si ináč ublížil. Takúto hrčku mal cca. pred mesiacom na krku, bola som s ním u vetoša a ten povedal, že to má z injekcií. Myslíte, že by aj toto mohlo byť niečo podobné? Urobilo sa mu to pred tromi dňami a nie a nie odpuchnúť. Neviete, čo by to mohlo byť? Hafo je dobermanko 7 mesačný. Ďakujem
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53

Re: Asi opuch???

Poslaťod mairi » 23. Okt 2007, 19:56

tigricka píše:Ahojte,
chcem sa spýtať, čo môže byť toto. Psík má na kĺbiku hrčku, ktorá ho na dotyk nebolí, nechá si ju chytať, ale snaží sa si ju oblizovať. Neviem o tom, že by sa niekde uderil alebo si ináč ublížil. Takúto hrčku mal cca. pred mesiacom na krku, bola som s ním u vetoša a ten povedal, že to má z injekcií. Myslíte, že by aj toto mohlo byť niečo podobné? Urobilo sa mu to pred tromi dňami a nie a nie odpuchnúť. Neviete, čo by to mohlo byť? Hafo je dobermanko 7 mesačný. Ďakujem


na ktorom klbe?
Obrázok užívateľa
mairi
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 3. Sep 2007, 10:11
Bydlisko: bratislava

Poslaťod tigricka » 23. Okt 2007, 20:10

Má ho na pravom prednom kolennom, alebo ako sa to volá u psíkov. Vieš nám s tým prosím poradiť?
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53

Poslaťod Nils » 23. Okt 2007, 20:15

napíš skôr do veterinárnej rubriky a keď to nepomôže, tak osobná návšteva... :idea:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod tigricka » 23. Okt 2007, 20:16

skúsim tam napísať, dík.
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53

Poslaťod mairi » 24. Okt 2007, 9:53

tigricka píše:Má ho na pravom prednom kolennom, alebo ako sa to volá u psíkov. Vieš nám s tým prosím poradiť?


kolennom? no ja mam skusenost s "opuchom" na laktoch, takze neviem ci je to to iste
Obrázok užívateľa
mairi
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 3. Sep 2007, 10:11
Bydlisko: bratislava

Poslaťod emor » 24. Okt 2007, 10:02

:roll: treba podla mna urcite ist na vet. kde by mal pan MVDr urobit dokladne vysetrenie a ty by si mala nachystat mu dost dokladny popis co sa zo psom za poslednu dobu dialo. co jedol . kde bol . ako bol zatazovany ,ake boli vonku podmienky ci sa neudrel a podobne. cim podrobnejsie budes vediet pravdivo odpovedat na jeho otazky tym skor sa mozete dopracovat ku nejakej pravdivej diagnoze a ucinit nejake kroky ku zlepseniu stavu.

to ze sa opuchy objavuju v oblasti klbov. moze nasvedcovat nieco. ale ja nie som MVDr. takze si nedovolim o tom pisat.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia