chorý dobermanko

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

chorý dobermanko

Poslaťod tigricka » 14. Jún 2007, 9:09

Ahojte, chcem sa spýtať, či náhodou nemáte niekto skúsenosti s črevnými chorobami psíkov. Neviem, čo mojemu psíkovi je. je moc chorý, zvracia, nechutí mu jesť. Chodím s ním denno denne na injekcie už od 6.6. Raz mu je dobre, raz nie. Je moc smutný. Bojímsa, že zomrie. Veterinárka mi povedala, že nevie, ako to dopadne. Vraj teraz v tomto období je to bežné. Do psa som už narvala cca.4000 korún za liečbu. Ale nejde o korunky. Nemáte náhodou niekto takto chorého psíka? Začalo to krvavou hnačkou, neskôr červíky kakal a nakoniec začal zvracať a v pondelok mal v brušku neuveriteľné kŕče. Bola som s ním aj na pohotovosti, tam ho natlačili injekciami, potom bolo zase deň dobre, no vrátilo sa to. Je stále smutný, nepapá, len pije vodu. Má sedem týždňov. Chcem ho veľmi zachrániť, aj ked ho mám len krátko, je to môj miláčik. Ako mu mám ešte pomôcť?Čo mu mám dať papať, ked nechce granulky? Lebo vraj nič iné mu nemám dať, to povedala veterinárka.
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53

Poslaťod Anja » 14. Jún 2007, 9:21

Ahoj.Skus napisat aj sem do veterinarnej poradne.Tu ti poradi priamo veterinar. Alebo potom skus ineho veterinara bo ja dopovanie psikov injekciami moc neuznavam. Kamaratovi zomrel havo preto že veterinar mu dal injekciu a nezistil bližšie o čo išlo.
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43

Poslaťod tigricka » 14. Jún 2007, 10:10

A kde je tá poradňa? pod veterinármi? Lebo moc sa tu nevyznám.
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53

Poslaťod Anja » 14. Jún 2007, 10:44

tigricka píše:A kde je tá poradňa? pod veterinármi? Lebo moc sa tu nevyznám.


No ked si daš forum a inzercia tak tam maš ponuky - o psoch,mačkach,vtakoch........a ked sa posunieš dole tak je tam aj veterinarna poradna tak tam napiš takym istym sposobom ako sem :wink:
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43

Poslaťod Anja » 14. Jún 2007, 10:45

tigricka píše:A kde je tá poradňa? pod veterinármi? Lebo moc sa tu nevyznám.


No ked si daš forum a inzercia tak tam maš ponuky - o psoch,mačkach,vtakoch........a ked sa posunieš dole tak je tam aj veterinarna poradna tak tam napiš takym istym sposobom ako sem :wink:
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia