Posilnenie imunity!!!

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Posilnenie imunity!!!

Poslaťod marcellik » 6. Máj 2007, 12:05

V humánnej ako aj veterinárnej farmácií sa na posilnenie imunity používa látka: Beta-(1,3 /1,6)-D-glukan .... Jediný veterinárny prípravok, ktorý je určený aj pre psov a obsahuje túto látku je PLERASAN V SIRUP ak ho niekto skúšal nech napíše svoje skúsenosti, prosím... Mám veľmi často až chronicky chorého psa... lepí sa na neho asi všetko... :( Viac info je na site http://www.vetnet.sk/tdetail.php?tvid=184
marcellik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 7. Jan 2007, 17:02

Poslaťod dexter13 » 6. Máj 2007, 14:06

Nech ti to zodpovedia na vetnete, tak prestan s tou reklamou na pripravky a vetnet, ubohe
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod marcellik » 6. Máj 2007, 14:33

Dexter vidím, že máš patent na rozum a veľa si domýšľaš, vieš iba zhadzovať ostatných :) Napíš mi nejakú stránku, na ktorej nájdeš toľko veľa informácií o veterinárnych prípravkoch ako vo vetnete a budem linkovať na ňu :) Chcela som sa iba poradiť na nezávislej stránke, pretože viem že veterinár na vetnete bude iba chváliť, ale toto ti asi nedošlo... Záujímali ma názory chovateľov, ktorý to už vyskúšali...
marcellik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 7. Jan 2007, 17:02

Poslaťod dexter13 » 6. Máj 2007, 17:41

Nie, len vidim, ze ty asi nerozmyslal... vsade hadzes link na vetnet, myslis, ze je na to niekto zvedavy, ved napis produkt a ludia ti povedia nazor, admin je urcite happy, ked tu stale linkujes novovzniknute konkurencne forum - resp. web. Kazdopadne neviem, ci je vetnet zrovna tym uzasnym riesenim, pretoze ja tam vela dostupnych pripravkov, ktorymi mozes psovi neuvazenym podavanim akurat uskodit, ved kazdy ma svojho veta a ten vie co psovi dat a poradit ako... aspon u mna to tak funguje. Cest!
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Imunita

Poslaťod fosilia » 6. Máj 2007, 17:46

Dexter13 nebud hned taky zly...
Dobre Marcellik tak ked chces nieco vediet o zvysovani imunity psa ta skusim niečo popísat. Vzhladom k tomu, ze mám niekolko pacientov prave s onkologickými problemami mozem nieco napisat z vlastných skusenosti.
Prípravok , ktorý uvadzaš ma ucinnu zlozku v Beta glukáne 1,3/1,6 D, pretoze je silne stimulačný s úcinkom na imunitný systém.
Bohuzial aj ked sa tvrdi, ze efektívne podporuje onkologickú liecbu a zmierňuje vedlajšie príznaky chemoterapie a rádioterapie nie je to uplne pravda. Teraz pisem o humannom pripravku.
U psa to samozrejme rovnako napomaha imunite ale neriesi hlavny problem.
V prvom rade potrebujes urobit niekolko vysetreni aby sa stanovila spravna diagnoza. Inac je to vyhadzovanie penazi.
Takze ked budes mat vysledky vysetreni potom sa pytaj inac to zavana naozaj reklamou. Osobne by som skusil najskor nejaku dobru holistiku s liecivymi bylinkami.
Naposledy upravil fosilia dňa 6. Máj 2007, 21:44, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod dexter13 » 6. Máj 2007, 18:13

Nie hned, toto uz bolo opakovane :)

k teme - ja by som sa tak ako u cloveka priklonil k prirodnym preparatom a homeopatikam.
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod zuzupes » 9. Máj 2007, 6:58

ahoj dexter13, vedel by si poradit dake homeopatika na posilnenie imunity pocas celeho roka a proti nachladnutiu-niaky jednozlozkovy? dakujem
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod dexter13 » 9. Máj 2007, 9:07

ja nie, ale mozem sa ti na to opytat znamej

ps: ale zda sa mi, ze aconitum by malo byt protizapalovy
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod zuzupes » 9. Máj 2007, 9:18

ok dexter13 tak sa opytaj ak Ti to nebude robit problem a mozes sa spytat aj na presne riedenia.dakujem
ahoj
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ivaz » 3. Nov 2007, 22:52

nebudem zakladat novu temu a supnem to sem...
Mam asi rovnaku otazku ohladom imunity. Potrebovala by som nejak efektivne a hlavne ucinne posilnit imunitu u psa. V cca 2,5 roku zistena hypotyreoza. Odkedy sme na Euthyroxe vyrazne sa to zlepsilo, vypadli hlavne problemy so srstou, kozou a priberanim. Avsak opat sa nam vracia kotercovy kasel a problemy so zapalom usi. Kasel sa nam dost tazko zvlada, nezabera bezna liecba, trva casto aj mesiac. Skusali sme uz aj spominany Plerasan ale ziadny efekt sa nejako nedostavil, mozno len kratkodobo. Nepoznate niekto nejaky "zaruceny liek"?
Obrázok užívateľa
ivaz
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 28. Mar 2006, 17:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 3. Nov 2007, 23:15

dexter13 píše:Nech ti to zodpovedia na vetnete, tak prestan s tou reklamou na pripravky a vetnet, ubohe

Pripajam sa!!! SPAM = BAN :twisted:
Aspon na kazdom normalnom fore. :roll:
A ty marcellik nerob z dextera blbca a chod ordinovat do ....!
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mary » 3. Nov 2007, 23:43

marcellik si odhaleny :lol:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 198
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod emor » 5. Nov 2007, 10:00

na zlepsenie imunity - do krmnej davky oparena vnat zihlavy, spenat, surovy bravcovy pankreas - max 5-10dkg , pangamin - pivovarske kvasnice,.

ked to nepomoze - zastrelit.
:twisted:
(ja ziadnu strelnu zbran nevlastnim) :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod sonča » 5. Nov 2007, 11:58

zuzupes píše:ahoj dexter13, vedel by si poradit dake homeopatika na posilnenie imunity pocas celeho roka a proti nachladnutiu-niaky jednozlozkovy? dakujem



môj havino napríklad stále kašlal, kýchal, mal hlieny, dostal 3x (vždy po 48 hodinách), injekciu Zilexid (?? tak nejako) na posilnenie imunity, a hneď sa mu výrazne polepšilo.
sonča
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 10. Máj 2007, 12:36

Poslaťod beira » 15. Nov 2007, 21:34

ivaz píše:nebudem zakladat novu temu a supnem to sem...
Mam asi rovnaku otazku ohladom imunity. Potrebovala by som nejak efektivne a hlavne ucinne posilnit imunitu u psa. V cca 2,5 roku zistena hypotyreoza. Odkedy sme na Euthyroxe vyrazne sa to zlepsilo, vypadli hlavne problemy so srstou, kozou a priberanim. Avsak opat sa nam vracia kotercovy kasel a problemy so zapalom usi. Kasel sa nam dost tazko zvlada, nezabera bezna liecba, trva casto aj mesiac. Skusali sme uz aj spominany Plerasan ale ziadny efekt sa nejako nedostavil, mozno len kratkodobo. Nepoznate niekto nejaky "zaruceny liek"?

Ake boli priznaky hypotyreozy okrem priberania a srsti? Ako urcil veterinar diagnozu?
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 418
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Ďalší

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia