nechutenstvo do jedla

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

nechutenstvo do jedla

Poslaťod rybicka » 23. Feb 2007, 10:46

Ahojte, moja sesternica má bišonika fenku 1,5ročnú a odmieta jej žrať. Neviem, či nehára a ak ano, či je to spôsobené tým, ale chcemla by som poradiť, čo podporuje chuť do jedla u psov. Veterinár jej povedal len tolko, že je velmi chudá a musí pribrať, ale čo jej k tomu pomôže jej nepovedal. Príspevok som posala aj do vet. poradne, no čím viacej rád, tým lepšie. Ďakujem
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod dexter13 » 23. Feb 2007, 11:25

No, ani cez haranie nie je zakonite, ze fena zerie menej. Ak ti mozem poradit pes dobre nabera po granulaich na zvysenu zataz, kazda firma to vola inac - performance, sport, active, energy a pod. Proste granule, kt. su vhodne aj na zimu, kedy pes naberie na vahe, ide o zvyseny pomer tukov a proteinov.

Osobne odskusane na labradorovi, kt. bol jak vyzla, ked zacal brat performance zacal naberat, a dnes je s neho macho, treba vyskusat uvidite, ci na ne zaberie aj vam.

Konkretne na chut do jedla neviem, co je, pretoze zvacsa je zatim vzdy nejaky iny dovod preco nepapa /skryty - stres, depka, ZP a pod./
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod rybicka » 23. Feb 2007, 11:32

dexter13, odporucim, nemyslim si, ze je v strese, lebo sesternica je teraz na neschopenke, takze je s nou stale a ako som videla, tak vsetvi ju doma zboznuju, skusim jej poradit to krmivo, snad sa to zepsi, vraj je to uz dlhsiu dobu, co nechce zrat.Diky za radu
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia