veterinarna poradna

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

veterinarna poradna

Poslaťod Elena Kurťakova » 11. Okt 2006, 21:02

Mám 3 ročnu fenku neapolskeho mastina s PP. Dnes ma vážne vyplašila. Zrazu sa jej akokeby zatočila hlava, odpadla a mala krče, bol to strašny pohlad trvalo to asi 1 minutu. volala som na ňu. Potom precitla bola stale v krčoch skučala, potom vstala otriasla sa a bola v poriadku.
Hned som išla k nášmu veterinárovy, ale nevie o čo presne ide. Ak máte neake skusenosti prosim poraďte. Ďakujem
Elena Kurťakova
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Okt 2006, 20:50
Bydlisko: Partizanske

Poslaťod offca » 12. Okt 2006, 8:19

moj veterinarne-laický pohlad by tipoval epilepsiu.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 12. Okt 2006, 9:17

Tiež by som súhlasila s offcou!
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 12. Okt 2006, 9:18

no aj ja by som sa priklanal ku epilepsii, podla toho ako si to opisala, ale nie som veterinar ; popripade skus navstivit ineho veterinara
Hosť
 

Poslaťod ladymacbeth » 12. Okt 2006, 9:19

Ten prvý anonym som bola ja :wink: ... Najmä to, že to tak rýchlo prešlo, by mohlo svedčiť o epileptickom záchvate.
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Administrátor » 12. Okt 2006, 9:32

Netreba písať názov témy "veterinárna poradňa", ale napísať o probléme do "Veterinárnej poradne" ktorú tu na stránke máme - je tiež súčasťou tohto fóra - a kde vám odpovie skúsený veterinár. :idea:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia