Čivava

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Je v poslednom období čivava módna zalezitost?

ano
16
76%
nie
5
24%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod muxa » 1. Nov 2005, 13:35

Čaute, vidim že je tu dosť priaznivcov čiváv :) . Mám strašnnú prosbu na Vás. Už rok zhánam čivavu krátkosrstú fenku malého vzrastu bledej farby (može mať aj znaky) ale neviem kam sa obrátiť pretoze v inzerátoch moc nie su a ani chovne stanice kam som písala nemajú. :cry:
Preto Vás prosím ak niekto máte také alebo viete o niekom co máva napíšte mi.
Budem veľmi vďačná
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava

Konečneeeeee

Poslaťod muxa » 3. Nov 2005, 15:21

Chcem sa podakovat dobrej dušičke ktorá mi ponukla havina a uz ho mam aj doma :lol: :D jupiiiii 8)
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava

Civava

Poslaťod Hosť » 6. Nov 2005, 19:26

Odkial si zohnala civavu??? Ja to mam velmi rad, ale nemam penaze! Cakam na JEZISKA! :?: :!: :P :D :lol: :o
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 6. Nov 2005, 19:30

Hej muxa, mas to na tejto stranke pri psoch pri civave! Tam by si mala mat adresu! Ak ju nevies najst, hlavna stranka, psy, daj pismeno Č a daj civavu a mala by si tam mat adresu a zaroven aj celu stranku o civavach! :shock: :arrow:
Hosť
 

Poslaťod muxa » 6. Nov 2005, 23:09

caute nho ja som písala vela inzeratov a nakoniec sa mi jedna pani ozvala a bola som sa pozriet na nu a nedalo sa jej odolat. 8) Hej je to viacej peniazkov ale oplati sa hehe aj ja to mam na jeziska 8)
inac o 3 tyzdne bude mat jeden pan v Ke steniatka ak chces dam ti kontakt :P


a dakujem aj druhemu anonymovi za radu 8)

moooc sa tesim :lol:
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava

civava

Poslaťod Hosť » 8. Nov 2005, 17:31

ahojte,
k tejto teme asi len tolko, pre niekoho to je a pre niekoho je modna zalezitost...Ved kazdy sme iny...Tomuto by som vobec nevenovala pozornost, a ak toto je pre niekoho kriteriom rozhodovania sa pre psa, tak to je malo...:-)
Mam rada akekolvek zvierata, vzdy som chcela macku, ale kvoli alergii, ktora sa ukazala neskor, si ju nemozem dovolit.
Rozhodla som sa pre psika, maleho, a to nakoniec pre civavu. Nie som sadista a nebudem trapit velkeho psa v byte. Mam srdce a preto radsej ONA, nakolko to je naozaj bytovy pes a to bez komentara...
Ak niekto naozaj chce psa pre radost, tak civavu odporucam. Urcite si ju zamilujte.
Jane
Hosť
 

Poslaťod Nina » 8. Nov 2005, 23:35

:D V prvom rade ahojte a gratulujem MUXE k šteniatku . Je super mať takého malého zlatúšika však ? Ja mám momentálne doma dve šesť týždňové šteniatka a už teraz viem že zasa budem za nimi plakať ako za vlastnými deťmi. Veľmi si ich vždy rozmaznoším a keď majú odísť neviem sa ovládnuť . No iné východisko nie je nemôžu všetky zostať doma aj tak si už pomaly nemám kam sadnúť tak sa vedia rozťahovať na sedačke. Ozaj muxa ako sa volá tvoj drobček ? Ahojte čivaváci pozdravujú Vás BIGGIE, DHARMA, MEGGIE, EMA a TIMKO Čaute :P :P :P
Nina
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 28. Okt 2005, 22:12
Bydlisko: Levice

Poslaťod muxa » 11. Nov 2005, 1:26

ahoj Nina ďakujem :) nasa malinka sa vola MIMI :D chceli sme nejake ine meno vymysliet ale zatial sa toto ujalo :) takze ty ich mas vela doma? xi to zlate my ju berieme vsade so sebou a je taka malinka ze si ludia myslia ze je na baterky :) Musim sa len divit aka je vynaliezava a nebojazna. Jedine co ju trosku vyviedlo z miery bolo kupkanie ale nakoniec aj tomu sa tesila 8) A ty mas krátkosrste alebo dlhosrste? Este mam otazku mozno by si mi vedela poradit . Mimi je malinka ma okolo 400g a ma 8,5 týzdna a ta pani mi povedala ze ked vyrastie bude mat okolo 1kg co v pohode ale je pravda ze take čivavky maju potom problem mat malinke? 8) zatial papa
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava

civava

Poslaťod zuzka » 11. Nov 2005, 14:02

ahoj aj ja mam doma malu civavu je velmi pekna len nechce špinit vonku ale len vnutri prosím o radu.
zuzka
 

PSY

Poslaťod Jano F » 11. Nov 2005, 18:15

Ahoj
Všetky psy sú pekné aj dobré.Zaleží na majitelovi.
Jano F
 

Poslaťod Nina » 12. Nov 2005, 20:19

:D Ahoj MUXA , ja mám dlhosrsté čivavky ale v podstate to je úplne jedno pretože vo veľkosti nie je rozdiel .Štandard čivavy je do 2,6 kg ale je to veľmi individuálne . Ak tvoj drobec bude mať len 1kg tak ako miláčik bude úžasná no nakrývať sa odporúčajú len čivavky ťažšie ako 1,5 a viac kg pretože sú veľmi náchylné na EKLAMPSIU čo je vlastne odvápnenie organizmu. Pre také malé fenky je pôrod dosť veľké riziko aj kôli tomu , že čivy majú veľkú hlavičku a často to končí cisárskym rezom. Takže uvidíš ako tá Tvoja kočka narastie a potom sa rozhodneš. Samozrejme záleží aj na výbere ocina pretože ak je veľmi veľký sú velké aj šteniatka a tam vzniká problém. :) :P :)
Nina
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 28. Okt 2005, 22:12
Bydlisko: Levice

Poslaťod Hosť » 16. Jan 2006, 0:29

Ingrid píše:Mne osobne sa ziadne male psy nepacia.Nevidim na tom nic modne..Chovam nem.
dogy a tie povazujem za psy. :lol:
Keby som sa mala rozhodnut pre maleho psa,radsej by som volila macku.
Co clovek to nazor :lol:


Kazdy pes je pes a nie kazdy ma moznost chovat velkych psov... :wink:
Hosť
 

Poslaťod Ayrin » 16. Jan 2006, 0:36

Ingrid píše:Mne osobne sa ziadne male psy nepacia.Nevidim na tom nic modne..Chovam nem.
dogy a tie povazujem za psy. :lol:
Keby som sa mala rozhodnut pre maleho psa,radsej by som volila macku.
Co clovek to nazor :lol:



Aj ja som niekedy v 80.tych rokoch chovala nemecké dogy,avšak chovala som ich na záhrade.Teraz mám rodinu a nemám čas každý deň chodiť do záhrady a v paneláku toľko času aby som mohla s veľkým psom chodiť na dlhé prechádzky.zvolila som si malé spoločenské plemeno,ktoré sa výborne hodí do bytu,bez toho aby bolo obmedzované či už časom alebo priestorom.
Obrázok užívateľa
Ayrin
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 14. Dec 2005, 21:01
Bydlisko: Bernolákova 10, 040 11 Košice

Ahoj

Poslaťod Renata » 28. Feb 2008, 11:37

No ja mam čivavu dlhosrstu a je to riadny nezbednik, čivava ma zaimavu povahu vahlydava ludsku spoločost ale ma ranice, je dost hlučny ma tendenciu na každi hluk čo zapožuje zvonka upozornovat alebo aj naštevu je to taky maly ale hlasny zvonček, no rodičia maju kokera a na dvore mam obrovskeho čierneho vlčiaka križenca amam rada všetkych troch aj ked oni žiaria na seba lebo nemožem ich naraz venčit
No venujem sa hlavne konom, ale mojim dalšim zalubom su papagaje už mam stim skusenosti ale potrebujem ziskat dalšie a preto som sa rozhodla že si zakupim žaka alebo kakadu
Renata
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 27. Feb 2008, 15:55
Bydlisko: šala

Predchádzajúci

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron