krmivo Fitmin

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

krmivo Fitmin

Poslaťod veverka24 » 30. Jún 2007, 17:39

poznate krmivo FITMIN..nejake ceske od chovatelskej stanice?nahovarala ma na to znama.Zlozenie nebolo az take tragicke.
veverka24
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 19. Jún 2007, 15:13
Bydlisko: Martin

Fitmin

Poslaťod fosilia » 30. Jún 2007, 19:02

Ceske premiove krmivo takze pozrime co nan hovoria domaci fanuskovia.

Fitminem-to je premiovka,taky tam nebylo maso, jen moucka a bobky byly oproti tomu co ted (kmim pro plankou pro stenata malych plemen) tak dvojnasobne.

Já používám už třetí týden Fitmin na srst a pupalku a nevidím žádnou změnu k lepšímu...

Krmila jsem uz mnoha znackama,ale Fitmin byl teda nejhorsi. Psovi chutnal,to jo,ale toho odpadu ??? Nestalo se mi jeste u zadnych granuli,aby pes kadil i 6x denne .

Tyhle granule nejsou nové a jsou celkem dobré. Dogina po nich vypadala moc dobře, chutnaly ji ale měli jsme moc odpadu a než si na ně zvykla, tak děsně prděla a strašně smrděla. Pak jsem kvůli druhé dogině přešla na jiné a s těma je to lepší.

My jsme tim krmili a jako nic moc no... fence to vubec nechutnalo... srst byla spatna a moc odpadu...
Ale rekla bych ze hlavne zalezi na psovi, musi se zkouset... treba mu to sedne...

mno každýmu sedí cosi jinýho..já bych zas vůbec nedoporučla Acanu...je fakt že Fitmin je premiovka jakoby a tak se musí brát...krmím střarocha seniorkou a v pohodě...kadí jednou denně a je v klídku,tak asi tak....
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 355
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

tak asi nie

Poslaťod veverka24 » 30. Jún 2007, 20:33

pesovi uz Proplanku losos nechcem davat..asi je tam pre neho starucha uz moc bielkovin a asi potrebuje nejake menej "masove"..inak mu vyhovuju, chutia, ale papa ich uz nejaky rocik a asi potrebuje umenu. objednala som mu trainer fitness kacka na skusku, lebo hocico nespapa.eukanubu nechce, acanu celkom basti, ale tiez uz asi nie je nic moc..
veverka24
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 19. Jún 2007, 15:13
Bydlisko: Martin


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť