Som iný, pomôžete mi?

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

Som iný, pomôžete mi?

Poslaťod Anka7 » 4. Sep 2006, 13:41

Volám sa Seso a som maličký, čierno biely kocúrik. Mám možno 3-4 týždne, skôr by to vedela povedať moja mamička. Kto vie, kde teraz je? a ako sa má? Možno jej chýbam. Všetci moji súrodenci otvorili očká a ja akési - Čo to je? Ja nič nevidím. Počul som, že mám iba hnusné výrastky namiesto očí. Smejú sa zo mňa, že som mimozemšťan. A môj život je už spočítaný. Onedlho ma utopia. Neviem čo to znamená, ale snáď sa mi potom už nik smiať nebude. Možno osud chcel, aby...namiesto utopenia som sa dostal medzi kone, kde som sa snažil vyhýbať ich kopytám. Nezasiahla sila vyššej moci, ale ruka človeka a ja som sa na tomto nie dlhom, ale nebezpečnom živote dostal ku Tridanke a ... nechám rozprávať už moju adoptívnu mamičku...

Nájde sa niekto, komu nebude vadiť Seskov handicap a bude ho ľúbiť a dá mu druhú šancu? Sesko je vhodný len do bytu. Už sa učí aj hygienickým návykom, u Tridanky sa postupne učí aj orientovať, je milučký a rád sa pomazná. Chce žiť životom ako aj iné mačičky, nemá síce očká, a potrebuje viac pomoci ale všetko Vám vráti v podobe veľkej lásky.

Kontakt: 0905 518 102
0911 123 852
anna.nagyova@lk-trade.sk

http://www.psiadusa.szm.sk/sur003.htm
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod ladymacbeth » 6. Sep 2006, 20:36

chúďatko, držím kocúrikovi palce, aby mu to osud vynahradil aspoň riadnou dávkou dravosti do života a milujúcim novým páničkom :wink:
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť