[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - WC smrad

WC smrad

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

WC smrad

Poslaťod veverka24 » 11. Nov 2007, 18:15

ahojte. osvojila som si mačičku,najprv sme ju mali na dvore, ale nechcela byť vonku odkedy sa ochladilo (na noc sme ju zatvárali do takej kôlničky, kde mala spanie a hračky a niekedy odtiaľ celý deň nevyšla) a nakolko som sa odstahovala do garsonky do iného mesta skúsila som si ju zobrať, aby som aj ja mala spoločnosť.mačička môže mať inak asi 6 mesiacov, potrebu robí pekne do záchodika, ale pravdu povediac aj napriek tomu, že čistím asi 2x denne, mám pocit, že to cítiť.dnes som si skúsila kúpiť nejakô aromu gimpet myslím uvidíme, či pomôže.ako to riešite vy? pomôže krytý zachodík?máte iné triky?
mám doma ešte 2 veľké papagáje, takže by som nerada, aby to u mňa smrdelo ako v opičinci :)
veverka24
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 19. Jún 2007, 15:13
Bydlisko: Martin

Poslaťod schnauzee » 11. Nov 2007, 22:09

Doma sa nam pocet maciek ohybuje vacsinou okolo 4-5, ale na zapach zo zachodikov sa nemozeme stazovat. Zachodiky mame kryte, co tiez svojim sposobom eliminuje sirenie zapachu, ale asi najdolezitejsou vecou je pravidelne cistenie. Cistim rano a vecer a ked sa mi nejaka mica pocas mojej pritomnosti vylozi v zachodiku, odstranim vonavu kopku, nech sa to zbytocne nesiri. Na mierne prevonanie bud zmiesam obycajny Zverlit s cervenym vonavym (samotny cerveny sa mi zda byt az prilis aromaticky) alebo obcas primiesam nejaku vonu urcenu pre macacie zachodiky.
A tiez vcas vymenit podstielku.
Ale nech clovek robi cokolvek, obcasnemu smradiku sa nevyhnes :)
schnauzee
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28. Jún 2007, 9:47

Re: WC smrad

Poslaťod veribr » 17. Nov 2017, 18:43

Tiež uprednostňujem kryté záchodíky a podstieľku Kato. Skús pozrieť tu http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ a nájdeš tu aj pre cicky výber. Iste niečo nie je v poriadku, keď ti od mačky páchne byt
veribr
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Okt 2017, 18:21


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť