Poraďte prosím

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poraďte prosím

Poslaťod Allied » 30. Mar 2006, 20:32

Prosím vás poraďte mi niekto. Mám 6 mesačné šteniatko yorkshirskeho teriera a ešte stále nie je naučená na hygienu. Urobí to aj doma. Neviem si už dať rady, som z toho nešťastná. Prosím poraďte.
Allied
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 27. Feb 2006, 19:35

Poslaťod l » 30. Mar 2006, 20:57

skus, ked sa vicika na papier, tak ten papier vines potom von a nech si ho ovona a uvidis ci sa vicika vonku... samozrejme to vyskusaj az po niakych dvoch hodinach, kedy by mohla ist znovu na WC....
A skus s nou/s nim chodievat castejsie von a potom by si zvykla, ze ma chodit vonku na wc a aj ty by si si zvykla, kedy by bol ten vhodny cas ist na wc.... Musis s nim chodit castejsie von, mozno aby si lepsie navyklo a aby sa aj tak nebalo ist von... Ja mam 2,5 mesacne stena- nie yorksira a uz sa pyta samo von... samozrejme sa niekedy stane ze to nevydrzi... Ale vzdy si tvoje stena pochval, ked to urobi vonku- pripadne mu daj odmenu, a ked to urobi vnutri tak ho nepochvaluj a ukaz mu ze je to zle.... musi vediet ze to nieje spravne... a tiez aj tie prechadzky su podla mna dolezite:)
l
 

Poslaťod --- » 30. Mar 2006, 22:02

:roll:
---
 

Poslaťod Allied » 31. Mar 2006, 21:00

Vďaka za radu, ale ja s ňou chodím dosť často vonku a keď sa vyciká doma vie, že urobila zle. Bojím sa toho, že sa to nikdy nenaučí. Myslím, že je už dosť stará na to, aby to vedela.
Allied
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 27. Feb 2006, 19:35

Poslaťod Hosť » 31. Mar 2006, 21:06

nemaj obavy,každý pes sa to skôr či neskôr naučí
Hosť
 

Poslaťod Mary » 31. Mar 2006, 21:32

ano každy pes sa to nauči,skor či neskôr :wink: .Moj prvy pes sa rychlo naučil vyprazdnovať vonku a druhemu psovy to trvalo oniečo dlhšie
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod luna » 31. Mar 2006, 22:05

Mary, moc pekný úsmev na fotke :lol:
luna
 

Poslaťod l » 1. Apr 2006, 9:22

maju aj ostatni pravdu... tvoj psik sa to skor ci neskor nauci,.. tak to nevzdavaj:) :D
l
 

Re: Poraďte prosím

Poslaťod Hosť » 1. Apr 2006, 9:56

Ďakujem vám. Tak teda budem dúfať, že sa to naučí. A nezdá sa vám, že je už na to dosť stará aby to vedela ?
Hosť
 

Re: Poraďte prosím

Poslaťod Naty » 1. Apr 2006, 10:43

Anonymous píše:Ďakujem vám. Tak teda budem dúfať, že sa to naučí. A nezdá sa vám, že je už na to dosť stará aby to vedela ?


Nezalezi len na psovi... My sme s nasou zo zaciatku chodili von kazdu hodinu. Aj v noci, v dazdi, proste za kazdeho casu a pocasia.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Re: Poraďte prosím

Poslaťod Hosť » 1. Apr 2006, 18:44

Nemylsím, že by som bola zlý majiteľ. Aj ja s ňou chodím často vonku. Zo začiatku som chodila tiež každú hodinu, teraz každé dve hodiny. A samozrejme za každého počasia. Keď pršalo, snežilo. To bolo jedno. Vždy.
Hosť
 

Re: Poraďte prosím

Poslaťod Naty » 1. Apr 2006, 19:13

Anonymous píše:Nemylsím, že by som bola zlý majiteľ. Aj ja s ňou chodím často vonku. Zo začiatku som chodila tiež každú hodinu, teraz každé dve hodiny. A samozrejme za každého počasia. Keď pršalo, snežilo. To bolo jedno. Vždy.


To nemala byt narazka priamo na teba.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Mary » 5. Apr 2006, 20:24

to luna: ...že :D
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť