[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Stolička navýstavy

Stolička navýstavy

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Stolička navýstavy

Poslaťod gekonxx » 20. Nov 2019, 23:59

Chovatelia, taká otázka, kde kúpiť takú nejakú stoličku na výstavy? Pozerala som v rybárskych obchodoch, ale úplne sa mi nepáčili :D Hlavne aby nebola kaki farby...
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Re: Stolička navýstavy

Poslaťod ocásek » 18. Dec 2019, 19:38

ja som sa raz videla jednu pani na takej peknej decentej čiernej, mala tam logo Brit, tak som si aj ja objednala :))
https://krmivo-brit.cz/cs/node/255901
ocásek
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:16


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron