[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Podvodníci

Podvodníci

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Podvodníci

Poslaťod livanka » 17. Mar 2016, 10:41

Dobrý deň všetkým Vám prajem.

Chcem sa podeliť o nepríjemnú skúsenosť s jednou predávajúcou a zároveň sa snažím nájsť ľudí ktorých oklamali rovnako ako mňa.
Ide o pani ktorá,"ako ona tvrdí" žije v Belgicku a predáva krásne šteniatka Yorkshirskeho Teriéra.
A je ochotná Vám ho poslať leteckým transportom na Slovensko.

Prosím Vás ak sa stalo niekomu niečo podobné tak ma kontaktujte.Našla som už jedného človeka ktorý dopadol rovnako ako ja a bol oklamaný o peniaze,no snažím sa nájsť takých viac aby bola možnosť to riešiť s políciou.

Vopred Vám pekne ďakujem za akékoľvek informácie.
livanka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Mar 2016, 10:31

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia

cron