[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Čudné spravanie sa

Čudné spravanie sa

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Čudné spravanie sa

Poslaťod katarina6969 » 23. Máj 2014, 18:59

Chcela by som sa poradit. Mam sucku asi dvojhorcnu. Uz ked sme ju nasli nemala prednu labku ale ide skor o genetiku lebo nevyyzera to ako po nehode, skor vrodene. Tento rok sa harala, teraz stale knuci, cely den sa skryva na roznych miestach, predtym to nerobila. Ma aj mlieko, ale steniatka stale nic. Mam pocit akoby sa nemohla okotit alebo potratila. Akoby stale nieco hladala. Vie mi s tym niekto poradit? Ak to neprestane samozrejme pojdem ak v veterninarovi.Dakujem.
katarina6969
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Máj 2014, 18:55

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť