[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - pocikavanie

pocikavanie

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

pocikavanie

Poslaťod Viktoria Es » 4. Mar 2014, 15:32

Dobry den.
Chcela by potrebovala sure poradit ohladom mojho rocneho psika. Vzali sme si ho s priatelom z utulku asi pred mesiacom. ked sme ho viezli domov bol velmi vystraseny, bohvie ake skusenosti ma chudatko za sebou. Po prvych par nesmelych dnoch si na nas velmi rychlo zvykol, stala sa z neho obrovska vtierka, vsade za nami chodi ...no proste velka laska.... POsledny tyzden alenastal taky yvlastny problem. Stalesa nam pocika, raz od radosti inokedy od strachu, ktory vsak nieje nicim podnieteny. Dam mu kosticku nech si obhryza, tak si ju vzal na gauc, uplne pekne som k nemu sla a nakazaa mu nech zlezie z gauca, tak zacal cikat, zavilam ho k sebe aby prisiel, on nechce idem k nemu tak sa pocika, dnes sa mi pomocil uz asi 10 krat. ja tomu absolutne nerozumiem, ma absolutne dokonale hygienicke navyky,doteraz toto nerobil a zacinambyt maximalne zufala lebo mam ocikanu celu postel gauc a vlastne cely dom.a nedajboze sa k nemu teraz priblizim tak hned sa vyvali a cika .....ja naozaj neviem ako nanho....pekne sa neda, skaredo sa neda....som zufala uplne, prosim poradte nam, dakujem
Viktoria Es
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Mar 2014, 15:24

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron