[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Cane Corso- strava

Cane Corso- strava

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Cane Corso- strava

Poslaťod queric » 8. Feb 2014, 12:35

Zdravim mam Corsa teraz v maji bude mat 2 roky. V prvom rade chcem sa opytat ci je to v pohode ze mu uz asi mesiac davam zrat len raz denne 400g granul(tak ako to je pisane na obale granul podla vahy ), predtym som mu daval 2 krat a sem tam aj nieco z domacej stravy ale teraz sa mi zda ze je brutalne hladny a zozere mi aj misky, co je podla mna logicke ale neviem ci to je dobre :-) a Dalsia vec bolo by podla vas ok keby som granule vyradil a zcal ho krmit len masom plus cestoviny? 500gramov denne by stacilo podla vas? dik :-)
queric
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 8. Feb 2014, 12:30

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron