[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Pomôžte mi, prosím!!

Pomôžte mi, prosím!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Pomôžte mi, prosím!!

Poslaťod katarina32 » 26. Feb 2013, 22:01

Pred dvoma týždňami som si domov priviedla psíka. Je to poľovnícky stavač, ešte šteňa asi 5 mesačné. Problém je v tom, že mám doma už 8 rokov mačku, ktorá ešte so žiadnym psíkom nežila. Veľmi sa ho bojí a stále od neho uteká a on ju samozrejme naháňa. Bojím sa o mačku, lebo domov príde len vtedy, keď je pes zavretý. Keď pes vidí že mačka behá po dvore, začne zavýjať a mačka je znova celá prestrašená a utečie. Pomôžte mi ako ich mám skamarátiť... A možno to chce len čas. Pes je ešte šteňa, mohol by si zvyknúť, ale mačka je už dosť stará a bojím sa o ňu. Prosím pomôžte mi vašimi skúsenosťami a radami. :(
katarina32
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 24. Feb 2013, 21:36

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia