Chory psik

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Chory psik

Poslaťod miri01 » 28. Máj 2012, 15:21

Mame 10 rocneho psika, je to terier....vzdy zdravy, hravy psik a od minuleho tyzdna sme spozorovali ze nejaky zvlastny, tak sme s nim vybehli ku zverolekarovi. Zistili mi velky nador na peceni a zapal pluc, cely je zavodneny...:-(((
Nikdy mu nic nebolo, nic mu nevadilo a zrazu toto...cela rodina sme z toho zroneny, ked ho vidime ako len lezi chudatko, nevladze chodit, nosime ho na rukach, a ked sa aj postavi prejde kusok, nohy sa mu podlamuju a hned si lahne....dostava antibiotika aj inkjekcie proti bolesti, ale nic sa nezlepsuje...:-( vraj mu infuzie nemozu dat, lebo by ho to este viac zavodnilo...uz 7 dni vobec nic nezral, iba vodu pije, a to uz nehovorim o cikani a kakani...to nehrozi....
Veterninar povedal,m pokial sa mi aspon troska nepolepsi stav, musime ho dat utratit...a odvtedy som stale smutna....viete niekto poradit ako dalej???dakujem
miri01
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Máj 2012, 15:15

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron