[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - 5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozte :(

5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozte :(

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozte :(

Poslaťod patka_1 » 9. Feb 2012, 0:00

5.2´12 mi zomrela 2 rocna yorkie Lily (v Aprili by mala 3 roky) a neviem co dalej...som uplne na dne...cele dni a noci preplacem, nespim, som uplne na dne, musela som si zobrat dovolenku v praci a musela som si ist do lekarne aspon po ukludnujuci caj... :( :( :( bolo to moje dietatko, proste moje vsetko...a uz nemam nic...priatel takisto plakal a obaja sme proste mimo....znami nam vravia aby sme si co najskor kupili noveho psika takeho isteho dokonca mi bolo povedane, ze mame dat aj take iste meno...ale ja neviem...urcite chceme este yorkieho len neviem ci teraz alebo mame pockat alebo co...zda sa mi to voci Lilke take krute, ze by sme si hned zaobstarali nove steniatko...a ja sa aj velmi ale velmi bojim ci to nove steniatko budem mat vlastne rada a ci nebudem v nom vidiet len Lilku...necitim sa este teraz hned na nove steniatko, ved su to len 3 dni od kedy zomrela (boze ja som asi morbidna a nie normalna), ale vravi sa, ze steniatko a celkovo zvieratka dokazu cloveka "vyliecit"...dokonca mame kamaratku, ktorej zomrel snubenec 3 mesiace pred svadbou (stalo sa to pred 3 tyzdnami) a chceli sme pre nu steniatko...ale neviem ci je to to iste...mate s niecim podobnym niekto skusenost? :cry: :cry: :cry: :cry: naozaj neviem co dalej, je to akoby mi zomrelo dieta :cry: :cry: :cry:
patka_1
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 9. Dec 2010, 12:05

Re: 5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozt

Poslaťod Peťo » 29. Feb 2012, 10:29

Paťka, ja viem, že je to veľmi ťažké, ale skús to zobrať tak ze Lily je uz v psom nebíčku je jej dobre a díva sa odtial na teba a určite nechce vidieť, ako si nešťastná a trápiš sa. Nechaj si ju v pamäti a vo svojom srdiečku, spomínaj na ňu, ale netráp sa. Myslím, že by si si naozaj mala obstarať čím skôr nového psíka ale ja by som mu dal iné meno, Lily bola Lily a toto bude zase niekto iný. Zamestná ťa, poteší ťa a ty nebudeš mať čas na nešťastné myšlienky a trápenie. Držím ti palce! :ahoj:
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41

Re: 5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozt

Poslaťod Mišiatko » 21. Mar 2012, 11:52

čo sa jej stalo ? :(
Mišiatko
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 21. Mar 2012, 11:47

Re: 5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozt

Poslaťod Bendoška » 23. Máj 2012, 23:49

Súhlasím s Peťom. Čo najskôr nové šteniatko, ale nové meno.
Obrázok užívateľa
Bendoška
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 6. Júl 2009, 23:39

Re: 5.2´12 mi zomrel psik a neviem co si pocat,prosim pomozt

Poslaťod Peťo » 5. Máj 2014, 12:26

Ahoj Paťka,
tak ako, máš už toho nového psíka???
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron