kupirovanie

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

kupirovanie

Poslaťod bubu » 4. Mar 2006, 17:27

co si myslite o kupirovani celkovo????
podla mna to je tyranie a zbytocne zasahovanie do prirody.... :evil:
ved zvierata maju dlhy chvost,alebo padave usnice na to,lebo to ma svoj vyznam....
bubu
 

Poslaťod mima » 4. Mar 2006, 18:21

ja proti kupirovaniu nemam nič....inak tato tema tu už bola
mima
 

Poslaťod Hosť » 4. Mar 2006, 20:05

no nehovorim ??!!!! :roll:
Hosť
 

Poslaťod oxana » 4. Mar 2006, 21:07

chvosty sa kupirovali z urciteho dovodu nie len pre krasu najprv si zisti preco sa to robilo a potom tu zakladaj tekto temy..
oxana
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 19. Jan 2006, 21:43

Poslaťod saxana » 4. Mar 2006, 21:37

oxana,daj si ty niečo ufiknúť a potom rob frajerku,takto si iba obyčajný sebec
saxana
 

Poslaťod basa » 4. Mar 2006, 22:56

ja som tiez proti kupirovaniu :x
basa
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod mimi » 4. Mar 2006, 23:56

Ja som proti kupírovaniu.Mám psov,ktorí sa predtým kupírovali,sama som jedného psa raz dávno kupírovať dala-uši. Teraz mám však starších psov s celými ušami a krátkym chvostom a mladších už aj s dlhými chostíkmi.A je to super,chvostíky im svedčia a krásne nimi vrtia. :wink:
mimi
 

Poslaťod cica » 5. Mar 2006, 9:16

ved samozrejme,aj ja som proti kupirovaniu....
a to este ked vidim,ako sa konom kupiruju chvosty,tak mi je az zle z tych ludi.... :evil: :!:
cica
 

Poslaťod bubu » 5. Mar 2006, 9:36

no prepac mima,ze som este o tomto fore ani nevedela,ked sa tu zalozila tato tema.....
a okrem toho,kolko tu je tem o yokroch a civavach.... :roll: :roll:
bubu
 

Poslaťod saxana » 5. Mar 2006, 10:49

To vieš bubu, yorkšíre sú proste naj psy a nie je nič lepšie a zaujímavejšie ako sa rozplývať nad yorkším hovienkom,cikaním,papaním,mašličkovaním,kúpaním,okakuškanou prdelinkou,ošťatými chlpami a podobnými nesmierne zaujímavými a dôležitými vecami a rozoberať to v 100 témach. Naproti tomu téma dákeho "nezaujímavého"useknutia časti tela psovi nemôže mať žiadnu šancu,to musíš uznať :twisted:
saxana
 

Poslaťod Hosť » 5. Mar 2006, 12:47

bubu s tymi yokrami maš pravdu...podla mna by tu malo byť na každe pleno založena len jedna diskusia...
Hosť
 

Poslaťod mima » 5. Mar 2006, 12:53

ten anonym som bola ja
mima
 

Poslaťod bubu » 5. Mar 2006, 13:43

saxana,ty si to fakt uuuuuplne vystihla :)
bubu
 

Poslaťod Hosť » 5. Mar 2006, 15:03

saxana píše:To vieš bubu, yorkšíre sú proste naj psy a nie je nič lepšie a zaujímavejšie ako sa rozplývať nad yorkším hovienkom,cikaním,papaním,mašličkovaním,kúpaním,okakuškanou prdelinkou,ošťatými chlpami a podobnými nesmierne zaujímavými a dôležitými vecami a rozoberať to v 100 témach. Naproti tomu téma dákeho "nezaujímavého"useknutia časti tela psovi nemôže mať žiadnu šancu,to musíš uznať :twisted:



suhlas, fakt super
Hosť
 

Poslaťod tiga » 5. Mar 2006, 20:28

saxana-dík,lebo toto ja tvrdím už v 150tich témach. :lol:
tiga
 

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia