aké plemeno ?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

aké plemeno ?

Poslaťod Lula » 4. Dec 2011, 15:37

Dobrý deň chcela by som vás poprosiť o radu, uvažujem nad kúpou psíka a hľadám plemeno čo najmenšie, pokojné ktoré obsedí na mieste a čo skoro nešteká a nechrápe. :clever: uvažovala som o bíglovi, kokršpanielovi - vraj chrápe,nemeckom špici - veľa šteká, šeltií a cavalierovi ale neviem či spĺňajú tieto kritériá. ( yokširi, bišonik, maltézsky pes, ši-cu a pokrčené psy ako mops sú milé ale nechcela by som ich )ďakujem za odpoveď.
Lula
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Dec 2011, 15:18

Re: aké plemeno ?

Poslaťod Mišiatko » 21. Mar 2012, 12:13

Nemôžeš označiť plemeno psa za "uštekané plemeno" pes je taký ako si ho vychováš. Ak ho budeš rozmaznávať bude uštekaný, ak ho nevycvičíš bude neposlušný... Všetko je len na tebe. Ale najkludnejšieho psa som zatial videla fenku kokera mojej kamošky. Hotový poklad!! :)
Mišiatko
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 21. Mar 2012, 11:47

Re: aké plemeno ?

Poslaťod kaciatko2121 » 20. Máj 2012, 13:34

Suhlasim s nazorom nadomnou..pes je ozaj ako si ho vychovas alebo aku ma povahu? poznam jedneho kokera, co je ubrechany, neposlusny, no hroza..ale tak isto poznam ineho, ktory je poslusny a flegamticky :D takze tazko :)
kaciatko2121
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Apr 2012, 13:25


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron