Zlomyselnost cloveka je nekonecna!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Zlomyselnost cloveka je nekonecna!!!

Poslaťod slnecnica » 25. Máj 2010, 12:49

Ahojte.
Dnes som dostala mail a povedala som si, ze ho poslem vam vsetkym. Toto urcite urobil niektom kto nema srdce. Mozno, ze tento prispevok sem nepatri a dufam, ze sa na mna za to administrator nenahneva, ale ide mi o to, aby sa neublizilo zvieratku a aby netrpel clovek pri moznej strate svojho stvornoheho milacika. Teraz to dopadlo stastne.

Zdravím, chcem upozorniť všetkých ľudí, ktorí chodia venčiť v Bratislave k Slovnaftu, k Dunaju, že je tam pravdepodobne rozhádzaná otrava. Boli sme tam venčiť vo štvrtok, videla som, že moja sučka Chekesha niečo schmatla a zožrala, ale myslela som, že ako vždy len niečo našla.... Bolo to už na konci venčenia. Do pol hodiny u nej nastala najprv triaška, tackala sa a akoby pľula sliny. Hneď som letela k veterinárke, ktorej som už po ceste volala. Prišla som tam na poslednú chvíľu, priebeh bol veľmi rýchli. Po ceste vracala a nevedela už ani chodiť a dusila sa. Zlyhal jej dýchací systém a pľúca sa jej zalievali. Je pondelok večer, keď toto píšem a konečne dnes sa znova postavila na nohy a prešla 5 krokov. Každý deň ju napájam na infúziu a dostáva lieky. Vyzerá to tak, že sa z toho dostane, ale stalo ju veľa námahy a snahy žiť. V ten istý deň sa otrávil aj iný psík Basenji, bol na inej veterine a tiež boli pri Slovnafte, ale pri malom Dunaji. On vyvracal párky, takže pravdepodobne je to nastrčené v ľudskej potrave. Obaja boli otrávení ORGANOFOSFÁTMI. Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať doktorke Matúskovej a jej tímu za záchranu mojej suky. Musím sa priznať, že bola na tom tak zle, že som neverila, že to Chesinka prežije :D :lol:
Obrázok užívateľa
slnecnica
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 14. Apr 2008, 0:17

Re: Zlomyselnost cloveka je nekonecna!!!

Poslaťod luckyA » 23. Jún 2010, 22:50

wow :shock: zelame teda skore uzdravenie :ahoj: a snad uz ziaden psik nedoplati na neakeho deba :box: :box:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia