ide si niekto kupit steniatko zlateho retrievera?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

ide si niekto kupit steniatko zlateho retrievera?

Poslaťod dadak22 » 21. Jún 2009, 23:25

Ahojte, planujeme do domu noveho clena domacnosti...steniatko zl. retrievera...nechce niekto o tom "pokecat"? neprida sa niekto so svojimi skusenostami? dakujem...Darina
dadak22
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 21. Jún 2009, 23:14

Poslaťod Iwo30 » 22. Jún 2009, 14:50

Ja mam doma 9 rocneho psa zlateho retrievera.Zazili sme si toho vela.Sice ma uz 9 rokov ale stale je hravy ako steniatko.Podla mna je najvacsi problem u zlatych retrieveroch ich stale chut sa tulat.Od malicka som ho mal pusteneho po dvore pretoze mame velky dvor.Casom vsak zacal utekat a zapacilo sa mu to.Zacali nam chodit ludia zo staznostami tak sme mu urobili koterec.Teraz uz neuteka,pretoze nema odkial.Sem tam sa niekde podhrabe ale to uz len zriedkavo.Ked utiekol aspon som nemal strach ze niekomu ublizi pretoze to je strasne dobry a mierumilovny pes.Zaklad je mat dobre oplotenie.My sme este robili plot tak mal odkial ujst. :D Je to velmi krasny a pritulny psik.Ma strasne rad vodu.My mame v dedine potok tazke cez leto sa s nim chodim kupat.Zlaty retriever je velmi spolocensky a vhodny k detom. Prajem ti vela stastia a trpezlivost pri uceni povelov.:D
Obrázok užívateľa
Iwo30
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 28. Júl 2008, 21:33

Poslaťod Nikola Andilova » 15. Mar 2010, 16:16

Ja mam tiez retrievera ma uz 6 rokov a budeme mat steniatka keby si mala zaujem daj vediet. Je to najuzastnejsi psik mam ju moc rada je to fenka a mam snou strasne dobry vztah je strasne poslusna a stale je hrava len potrebuje dost starostlivosti a hlavne casu a dost pohybu a nie byt v koterci ako je pisane nadomnou v maili. Ked budem umiestnovat steniatka do novych rodin tak ich urcite nedam ludom ktory psika zavru do ohrady alebo ho budu mat v byte.
Nikola Andilova
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 6. Mar 2010, 15:58

Poslaťod Kajka » 16. Mar 2010, 22:24

Kupim steniatko zlateho retrivera. pisat na i.katka82@gmail.com
Kajka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 16. Mar 2010, 22:18

Poslaťod Iwo30 » 26. Mar 2010, 23:11

Nikola Andilova píše:Ja mam tiez retrievera ma uz 6 rokov a budeme mat steniatka keby si mala zaujem daj vediet. Je to najuzastnejsi psik mam ju moc rada je to fenka a mam snou strasne dobry vztah je strasne poslusna a stale je hrava len potrebuje dost starostlivosti a hlavne casu a dost pohybu a nie byt v koterci ako je pisane nadomnou v maili. Ked budem umiestnovat steniatka do novych rodin tak ich urcite nedam ludom ktory psika zavru do ohrady alebo ho budu mat v byte.



Ty si to zle pochopila.My ho nemame stale zavreteho v koterci.On je tam iba cez noc.Ked si to nepochopila tak tam potom nedavaj tie narazky!!! :evil:
Obrázok užívateľa
Iwo30
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 28. Júl 2008, 21:33


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia