chcem viac agresivity

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

chcem viac agresivity

Poslaťod lukky1988 » 14. Jan 2009, 13:11

Prosim, mohli by ste mi poradit ako by som u mojho bulldoga zvysil agresivitu? ide o to, ze on je uplne kroty a byvam na dedine kde nam v poslednej dobe zacali kradnut sliepky. on ani len nesteka, nic ...
lukky1988
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 14. Jan 2009, 12:52

Poslaťod krista » 14. Jan 2009, 15:50

Lukky....môžem sa spýtať,keď si vedel že potrebuješ strážcu k sliepkam,prečo padla voľba na toto plemeno ? Tu je len jedna rada,zober bulldoga do domu (ani zima mu nebude) a na dvor daj niečo chlpatejšie a povahovo vhodnejšie.Zvyšovanie agresivity u hociakého tvora je choré ale bohužial tipicky ľudské. :evil:
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

Poslaťod lukky1988 » 15. Jan 2009, 9:33

chcel som pitbulla, ale matka bola proti. a kedze som po uvazeni myslel, ze bulldog ma v sebe ten inštinkt obrancu som ho kupil. predsa len, bol kedysi vyuzivany na zapasy.....
lukky1988
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 14. Jan 2009, 12:52

Poslaťod lucik » 17. Jan 2009, 9:41

ale na zapasy proti psom, nie proti ludom.. keby si viac studoval, tak by si vedel, ze aj psy urcene na zapasy nemohli byt k ludom ABSOLUTNE agresivne, pretoze pred zapasom si majitelia psy vymenili a museli ich okupat! doteraz plemenam typu bull zostala nejaka ta agresivita a popudlivost voci psom (niektori aj inym zvieratam), ale co sa tyka strazenia, su nepouzitelni, pretoze ludi miluju!
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod 33SRNEC33 » 18. Jan 2009, 17:38

no žiadni pes nieje aš tak agresivny ale moja rada by bola bud vlčiak alebo ja mam slovenskaho čuvača a je to strasca na 150% a ktej agresuivite ser nato ak to ten pes raz nema v sebe tak konec a ktim subojom psov čo sa tu spominaju totalna kravina že psi tipu bull poznam tipkov čo bulterierov použivaju ako polovne upotrebenych psov a ešte sa im nestalo aby roztrhal alebo zadavil zviera je to iba o vichove a to mi nikto z hlavi nevitlčie!! tak nech sa ti dari ahoj
33SRNEC33
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 12. Jan 2009, 21:05

Poslaťod ...repr^zent » 29. Jan 2009, 2:13

To, ze nieco bullovite neroztrha zver lebo nesmie je vec jedna a to, co ma v genoch a k comu ma sklony je vec druha. Ak by si pozornejsie cital, tak by si tu nebluznil. Odporucam aj pravidla fora..
A k tej polovnej upotrebitelnosti. Suhlasim. Zo 10-15 pitbulov, alebo bulterierov v lese navolno to musi byt fakt show, kam sa hrabe nejaka svorka zavyjajucich kokracov.
:twisted:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod sara » 13. Feb 2009, 17:18

Toto su len famy o pittbulloch , pretože to niesu vhodne psy na straženie. Predpokladam že maš Anglickeho bulldoga,tak kde si prišiel na to že to je stražny pes? a vôbec tym že bol pre množiteľov atraktivny uplne stratil svoje povahove vlastnosti. Na straženie skus Americkeho Bulldoga keď už sa ti take psy pačia.Ma vybornu povahu a tvrdu obranu aj bez špecialneho vycviku, a okrem toho nieje uštekany ako NO.Ak šteka je ozaj dôvod vyjsť von,
sara
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Dec 2007, 9:29


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron