poprosim o radu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

poprosim o radu

Poslaťod megtec » 28. Nov 2008, 22:18

Mam psika ma uz 16 rokov neposluchaju ho zedne laby myslim ze ma artrozu viete mi poradit nejako ich posilnit volajakymi pripravkami alebo nieco podobne je mi ho moc luto moc sa neudrzi na nich tazko sa mu vstava predne su celkom v pohode da sa mu nejako pomoct je to Kolia za ake kolvek info dakujem :(
megtec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 28. Nov 2008, 22:12
Bydlisko: BA

Poslaťod Lucia.ja » 29. Nov 2008, 20:35

neviem či ti dokážem poradiť konkrétny výrobok keďže žiadne nepoužívam ale myslím že by si sa mal zamerať na kĺbovú výživu.
ale predsa skúsim dosť ľudí má skúseností aj s týmito výrobkami na prírodnej báze : http://www.webareal.cz/biovet/eshop/2-Hafani-a-hafanci
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod julisko » 4. Dec 2008, 17:23

to je starobou, videl som už niekolko takych pripadov, skusal som kalcium ale nepomohlo, aj moj stary boxer to mal a je to zaciatok konca, islo to len k horsiemu, treba sa pripravit na eutanaziu
Obrázok užívateľa
julisko
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 14. Sep 2008, 7:20


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia