pes v garazi

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

pes v garazi

Poslaťod Jana K » 18. Nov 2008, 19:15

je normalne, ked ludia nahlasia na policiu a slobodu zvierat psa zavreteho v garazi, kde je v tme bez jedla cca 3 dni, cez dierky mu tam hadzu ako sa len da potravu, pride policia, a odide, lebo sa neda vo veci jednat, vraj nie je dokazane tyranie ?????????????????????????????
este aj majitelka - odfarbena bloncka s nejakym typkom - sa tam dotasi a este hubuje, ze co tu robia tie mikrofony a kamery..? :idea: :?: :!:
niekomu tu hrabe v tomto state, asi mne, ze to vidim, ako to vidim :evil:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 188
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Lucia.ja » 29. Nov 2008, 20:43

hmmm je to smutné....ale nepovedala by som že je to štátom v ktorom žijeme ale v ľudoch ktorí v ňom žijú. Takýchto ľudí nájdeš všade na svete. Ani po dobrom ani po zlom s nimi......aj keď je pravda že na Slovensku máme slabé tresty za týranie zvierat a celkovo sa tejto problematike naše zákony vyhýbajú alebo len sa okolo nej obtrú ....toto je asi nadlhšie.

mňa dokáže každý takýto prípad "dostať". nemáš aj nejaké novšie info? pohlo sa to nejakým smerom?
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Jana K » 1. Dec 2008, 18:31

ahoj Lucia..

pod slovom "stat" som myslela to, co ho tvori..co si neskor vystihla, takze sme sa pochopili..

k veci..zial, neviem o tomto pripade nic nove, snazila som sa dopatrat vysledku akcie, ale nedostala som odpoved. Skusim este jeden zdroj, ak ani ten nic, tak zial ostane len pri info bez vysledku..
to ti verim, ze ta dokaze nieco taketo "dostat"....v mojom sirokom okoli taketo veci prezivam ako jedina, takze rada pocujem, ze nie som sama :roll:
dam vediet, akonahle zistim nieco nove..
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 188
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Lucia.ja » 2. Dec 2008, 18:58

ja som tiež široko-ďaleko zrejme jediná aj keď nikomu nechcem krivdiť... takže aj mňa celkom teší že nie som sama :) je smutné že sa o tú problematiku zaujíma tak málo ľudí....
takže ak niečo zistíš daj prosím vedieť.
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron