lupiny

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

lupiny

Poslaťod gabika » 5. Okt 2008, 17:39

Prosim poraďte mi co mám robit. Moj psik - yorkshirsky terier ma lupiny a neviem ako sa ich zbavit evidentne ho dosť škrie lebo sa stále škrabe.
Dakujem
gabika
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 4. Sep 2005, 19:33

Lupiny

Poslaťod aponi » 5. Okt 2008, 20:39

Existuje šampon,mylím Lactaderm,ale lepšie je isť veterinárovi,može to byť z jedla,ale mohol si to doniesť už od chovateľa a ste si nevšimli,niekedy to prechádza až do krvavých fľakov,niekto dáva stronghold
Obrázok užívateľa
aponi
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Sep 2008, 11:41
Bydlisko: Rastislavice 41

Poslaťod offca » 6. Okt 2008, 19:19

Gabi, ako často ho kúpeš?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

lupiny

Poslaťod gabika » 6. Okt 2008, 19:58

Od chovatela si to nedoniesol lebo to je uz starsi psik mame ho tri roky a tento problem ma asi tri tyzdne. U veterinara sme boli vzal mu nejaku vzorku zo srsti a pod mikroskopom zistoval ci to nie je nejaky parazit ale nic neobjavil. Dal nam aj nejaku vzorku samponu skusim ho s nim este vykupat. Nezda sa mi zeby to bola alergia - lebo krmime ho granulami Royal Canin Veterinary uz dost dlho a nemenili sme mu granule.
A chcem sa opytat co je to ten Stronghold?
gabika
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 4. Sep 2005, 19:33

lupiny

Poslaťod aponi » 6. Okt 2008, 22:31

Stronghold je prípravok proti vnútorným-oblým- aj vonkajším parazitom, proti svrabu
Obrázok užívateľa
aponi
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Sep 2008, 11:41
Bydlisko: Rastislavice 41

Poslaťod Nezabudka » 8. Máj 2009, 21:05

tiež si myslím, či to náhodou nemôže byť častým kúpaním, lebo časté kúpanie a fénovanie aj to suší pokožku tak ako aj u ľudí
Obrázok užívateľa
Nezabudka
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 7. Máj 2009, 14:54
Bydlisko: Trnava


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia