obkusana buda - pes termit?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

obkusana buda - pes termit?

Poslaťod Mirka91 » 16. Aug 2008, 11:34

Chem vas popytat o radu skusenych chovatelov. moja 8 mesacna fena ma pred par dnami prekvapila svojou kreativnou naladou ked si chcela urobit okno do obyvacky svojej budy (ak by si chcel niekto pozriet foto http://fotoalbumy.azet.sk/makrela91/moj-pes-termit). samozrejme ze ma to nepotesilo a hlavneho sponzora - mojho otca uz vobec nie. este teraz sa nam po zahrade poflakuju kusky polystirenu. po opraveni budy by som ju chcela oplechovat, ale neviem ako na to. kupili sme okopavaci plech co sa dava na dvere, neviem ci je vhodny. no jednoducho by som bola rada ak by mi niekto poskytol svoju radu. vopred ked tak dakujem
Mirka91
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:21

Poslaťod oreganka » 18. Aug 2008, 9:46

Fenka sa nudi, ma malo podnetov, tak nici jak besna. Skor nez ju zavries do konzervy, zamysli sa nad tym. Servus.
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17

Poslaťod puro » 18. Aug 2008, 15:57

nemusi to byt nudou, niektori psi su proste hyperaktivny (aj ja mam takeho doma). proste som budu vyhodil a je to, pes sa zaobide aj bez nej.
Obrázok užívateľa
puro
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 30. Okt 2007, 21:23

Poslaťod Mirka91 » 18. Aug 2008, 16:02

nebola by zavreta keby nenicila vsetko co stretne v zahrade. a hej myslim ze problem je v tom ze je hyperaktivna. a okrem toho myslim si ze ma sto krat viac pohybu ako panelakovy pes co byva so svojim majitelom
Mirka91
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:21

Re: obkusana buda - pes termit?

Poslaťod DaGi » 18. Aug 2008, 20:34

Mirka91 píše:Chem vas popytat o radu skusenych chovatelov. moja 8 mesacna fena ma pred par dnami prekvapila svojou kreativnou naladou ked si chcela urobit okno do obyvacky svojej budy (ak by si chcel niekto pozriet foto http://fotoalbumy.azet.sk/makrela91/moj-pes-termit). samozrejme ze ma to nepotesilo a hlavneho sponzora - mojho otca uz vobec nie. este teraz sa nam po zahrade poflakuju kusky polystirenu. po opraveni budy by som ju chcela oplechovat, ale neviem ako na to. kupili sme okopavaci plech co sa dava na dvere, neviem ci je vhodny. no jednoducho by som bola rada ak by mi niekto poskytol svoju radu. vopred ked tak dakujem



no hento neni nic oproti tomu co dorobil moj hafo ked bol mali mal normalne otvor do budy primeranej velkosti a on si ho zvecit minimalne o 15cm a to rovnomerne hehe no a rohy budy obhryzol tak ze teraz su uplne oble a nie spicate :D :D :D nic si s toho nerob mozno tvojmu psikovi rastu zubky a potrebuje nieco kusat skus mu kupit vrecko zuvacich kosti mozno to pomoze :D :D :D
Obrázok užívateľa
DaGi
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 14. Aug 2008, 12:30

Poslaťod puro » 19. Aug 2008, 10:55

alebo mu kup vrece surovych kosti :lol:
Obrázok užívateľa
puro
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 30. Okt 2007, 21:23

Poslaťod julisko » 14. Sep 2008, 7:48

tatransky profil je meke drevo, preto ho niektore psy radi hryzu, ja by som tam nabil normalne dosky
Obrázok užívateľa
julisko
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 14. Sep 2008, 7:20

okusana buda pes termit

Poslaťod aponi » 14. Sep 2008, 22:33

Neviem akého mas psa ale podľa budy asi dost velkeho, skus mu pri budu zavesit pneumatiku,ja ked som dala do budy polystyren, tiez mi donicili budu, asi im to nejako vonia tak sa ku tomu chcu dostat a niektori potom maju alergicku reakciu na kozi
Obrázok užívateľa
aponi
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Sep 2008, 11:41
Bydlisko: Rastislavice 41

Poslaťod deniteni » 4. Jan 2009, 0:25

skus jej dat nejaku tazko rozhryzatelnu vec....my mame 4 labradorov a s toho 2 hryzu svoju budu a vsetko co sa da....my sme im dali poriadny kus dreva,maju co robit a uz skoro nic nehryzu.... :D
deniteni
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Jan 2009, 12:52


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia