čo to má znamenať

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

čo to má znamenať

Poslaťod michelle » 8. Jan 2006, 21:27

viete čo...je tu už toľko stránok o tom aký sme naštvatý, ako nám kto lezie na nervy a tak ako napríklad ludia zobudte sa, hmmm tak to je sila a tak podobne....ale načo to tu je...čo to má spoločne zo psami???....nemožte si to poslať sukromnou spravou??!!..a aj tak..lezie to každemu na nervy..a ja nikoho neodsudzujem lenze uz je toho fakt vela..preco sa ohovarate...a sklamana?? co mas proti emmke1 a ZUZU?? a co mate proti inym??...kazdy je slobodny a moze si povedat svoj názor...ale preboha sa tu už rozprávajme normalne..a o psoch...aky to ma zmysel urazat sa??...a neviem co este...ha?..vysvetli mi to niekto..nechodim tu preto aby som si citala vase hadky a urazky a vase pripomienky..nikto vam nekaze aby ste tu chodili a kazdeho handrkovali a urazali..a uz vobec nie stranku..je mi az do placu..presne taky sme my ludia...aj ku zvieratam...sme na nich zly..to tu skoro nikto nemysli optimisticky??..(česť výnimkam) ved to je stranka forum o psoch..a ak niekto nema rad ps..tak nech tu prosim pekne nechodi...a spravajte sa už normálne!!!!!!!!!!!!!!!§§ :twisted: :evil:
vopred dakujem za pochopenie a precítanie..a vstupenia si do svedomia...
ved to uz nieje normalne tolko negativiky!!
so smutným a nahnevanym pozdravom michelle
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod mimi » 8. Jan 2006, 21:35

michelle,vylož si nohy na stôl a na hlavu daj mokrú handru :wink:
Vadí ti,koľko je tu takých tém,tak to preto si vytvorila ďaľšiu ???
Téma "hmmm tak to je sila" sa psov dotýka a to veľmi,len netreba čítať zbŕklo a dať si tú námahu nad príspevkami premýšľať :!:
mimi
 

Poslaťod michelle » 9. Jan 2006, 19:29

ano preto som dala dalsiu...dufam ze to vymazu cele...myslim take temy!!!!!!! :evil:
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť