BULLDOG SHOW - predovšetkým pre Reprezenta

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

BULLDOG SHOW - predovšetkým pre Reprezenta

Poslaťod Nils » 17. Apr 2008, 7:49

nemyslel som, že sem ešte niekedy napíšem - ale toto som ti chcel dať na vedomie - viac cez ss alebo email
Obrázok
Naposledy upravil Nils dňa 19. Apr 2008, 17:36, celkovo upravené 1
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod ...repr^zent » 17. Apr 2008, 14:01

Nils :youarenumberone: , uz sa tu sam citim trapne, ani nevies ako som rad, ze si sa ozval! :)
Ten moj parchant nevie skakat a nefim, ci tie silove discipliny moze taky soplos, teraz ma 15mes., ale aspon kuki by som prisiel, ak bude cas.
Keby bolo pretahovanie lanom, to by som aj skusil, to ho bavi najviac, mame tu taku 32kg sparing partnerku :twisted: .
A nie, ze sa zas vyparis z fora!
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 18. Apr 2008, 8:05

...repr^zent píše:Ten moj parchant nevie skakat a nefim, ci tie silove discipliny moze taky soplos, teraz ma 15mes., ale aspon kuki by som prisiel, ak bude cas.
Keby bolo pretahovanie lanom, to by som aj skusil, to ho bavi najviac, mame tu taku 32kg sparing partnerku :twisted: .
A nie, ze sa zas vyparis z fora!


Ad 1: vôbec nevadí, že neskáče, ja high jump ani nepraktizujem a na silové disciplíny má čas/okrem weight pull sprintu/

Ad 2: preťahovanie lanom je tam 100%ne - ako sprievodná disciplína - aj iné veci pre "nesúťažiacich" - ide hlavne o to - dozvedieť sa viac, rozšíriť si obzory a vyblázniť sa so psom a HLAVNE - bojovať s mediálnymi bludmi typu: "rozzúrený pitbull roztrhal všetky deti z materskej školy v Hornej Dolnej a následne zlikvidoval aj privolanú policajnú hliadku, potom čo sa prehrýzol cez ich automobil. agresívneho bojového psa zlikvidovalo až komando jednotky špeciálneho určenia zo Žiliny s použitím striel z ochudobneného uránu :roll: :roll: :roll: "...

Ad 3: moja forna skupenstva je stála bez akéhokoľvek vplyvu poveternostných a teplotných podmienok...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod ...repr^zent » 18. Apr 2008, 14:08

1) Tiez si myslim, ze ma cas. Ale to skakanie fakt nechapam, on proste vobec neskace! Zadne nohy 1/2m od zeme maximalne. :shock:
Pochybujem, ze niekedy sa rozskace. Ako nesere ma to, len sa mi to zda cudne, videl som 9-12mes. "pitilietadla", mozno to bude tym, ze ten moj je takeho "jazvecikoviteho" typu, ale zase ked si predstavim Jack Russela, tak fakt neviem, co je vo veci, ved nohy ma v poradku. :D

2) Tak ja sa snazim tie bludy vyvracat kde sa da, dokonca som mal aj nezavazne pozvanie do jednej relacie STV o psoch, malo to byt konkretne o pitoch, ale este som sa nerozhodol, mam obavu, ze s mojim ksichtom, by sa potom rozputalo podobne medialne sialenstvo okolo mojej osoby. :P

3) Tak uz nesublimuj! :twisted:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Tingri » 18. Apr 2008, 14:41

Ja viem že táto téma je pre repreho, ale hádam odpustí keď sa zapojím...No vraj je to tak, že sa majiteľom so svojim psom aj tak trochu podobá...keď som si nechala narásť dlhšie vlasy a nosila som cop, tak mi brácho povedal že vyzarám ako tie moje "mopy":-)))
A osobne si myslím, že tieto bludy vyvracať treba, potom to naozaj vyzerá ako podľa Nilsovho opisu:-))) Ja uznávam každého psa, pokiaľ na mňa jeho majiteľ neziape veci typu: "Drž si tie svoje čokly, lebo sa mám bojové plemeno a neručím zaň"...a ja mám svoje "čokly" vychované a ani si ho nevšimli a na rozdiel od neho, za ne ručím, to by asi majiteľ psa mal...Ale on na seba upozornil, to sa musí nechať:-)))
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod ...repr^zent » 18. Apr 2008, 15:59

Ved uz ten nazov temy :roll: , Nils prosom sprav s tym nieco. :ithankyou:

Inac ja som sa pol roka a mozno rok :D nestrihal, takze s pitom vyzeram dost "nestandardne"... mozno preto sa nas zopar ludi neboji, asi uvazuju tak, ze bezdaci, alebo hipici s pitmi su menej nebezpecny, ako ty holohlavci... :D
A potom, ten moj ma usi, beha navolno a s nahubkom (nenosi) ani nevie chodit, potaca sa jak opilec, tak to neni tak jadnoznacne, ze je to "bojove" plemeno. :twisted:
Minule ma dojalo, ked sa moj "pasol" v tlupe krpcov, okolo isiel chlapik s cholerickym kokracom navolno a z dialky krical nech si svojho dam na voditko, ze jeho sa so psami neznasa.
Tak som svojho len odvolal a pridrzal pri nohe, lebo chlap kokra evidentne neplanoval pripnut. Ked isli okolo, tak koker napadol pohodoveho JR z tlupy.
Ten idiot zacal robit trom paniam, co tam mali hafanov prednasku o hierarchii vo svorke, ze jeho pes sa len zaclenuje..ze je najstarsi....zenske krpcov na rukach... Tak som mu povedal nech vypadne, lebo pustim.. sefa svorky, ktory ma toho Jacka velmi rad. Chlapik este nieco zapindal, pripol si kokra, lebo tomu sa dobrovolne nechcelo a prchali.
Inac svojho by som nepustal, nikdy som ho nehuckal na ineho psa, ale slusnejsie sa ho zbavit neslo. Najvacsia sranda bola to, ze vsetci, co sme tam boli vieme, ze ten Russel sa s mojim maju tak radi, ze sa z tolkej lasky radsej ignoruju. Nenechal by som ich ani minutu bez dozoru. Na druhej strane pri tom kokracovi by urcite rychlo nasli spolocnu rec. :box:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia

cron