maltezak vonku? -pomoc-

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Danaka » 14. Mar 2008, 22:23

Ďakujem.
Máš krásnu bullteriérku. Mne sa táto rasa veľmi páči, len v mojich očiach má jedinú nevýhodu :( - Nedá sa česať. Ja som totižto na česanie zaťažená. Je to pre má taký relax a aj pýcha. Keď ideš so psíkom a je krásne vyčesaný, veru niet krajšieho pohľadu. :P
Psy nám uchmatli naše srdcia, naše domovy a naše peňaženky, nie nevyhnutne v tomto poradí...
Obrázok užívateľa
Danaka
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 21. Feb 2008, 19:12
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Tingri » 14. Mar 2008, 23:50

Jéj tu je nejaký dobrovoľník na česanie...ja kým dočešem poslednú, tak môžem začať od začiatku, mám totiž jednu tibetskú teriérku a dve lhasáčky...všetko kandidáti na česanie.
A zo Žiliny by to nebolo až tak ďaleko :wink:
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod zuzupes » 15. Mar 2008, 1:53

Danaka,
dakujem. Pre mna to je zas oooooooooooobrovska vyhoda. Ja si neviem predstavit ju kazdy den vycesavat :lol:
ale aj mne sa pacia pekne upraveni psickovia. dost ma pobavuje pohlad na psikov, ktory vypadaju akoby ich majitel nikdy vzivote necesal.nechapem to, ved ked si raz zaobstaram psika s takou srstou tak sa aj riadne staram.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Danaka » 15. Mar 2008, 15:33

Presne si to vystihla zuzupes.
Ahoj Tingri. Tvoju stránku som už pozerala. Ach tibeťáci a hlavne čierny moja srdcovka. Ak by si chcela vyčesať kľudne sa stav. Sa pobavím.
[/img][/code][/list]
Psy nám uchmatli naše srdcia, naše domovy a naše peňaženky, nie nevyhnutne v tomto poradí...
Obrázok užívateľa
Danaka
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 21. Feb 2008, 19:12
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Tingri » 15. Mar 2008, 16:38

No po dnešnej vychádzke to vyzerá tak na 4 hodiny - pichliače, trávičky, konáriky:-)) Niekedy mám pocit, že mi pri tom česaní "odíde" chrbát.
Ale srdcovky si treba plniť, ja som si svoje tiež splnila, t.j. lhasák a tibeťák a jednu mám ešte ako bonus.
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod Danaka » 15. Mar 2008, 19:09

Ano to poznám. Mám síce len bradáča, ale je to americký typ, čiže nožičky bohato osrstené (síce nie tak ako tibeťák, ale tiež to poteší a zvlášť povýcviku v lese :o)) ) A keď chcem aby vyzerala k svetu, nejaké strihanie neprichádza do úvahy. :mrgreen1:
Pekne vyčesávať a trimovať poctivo palčekami. :lol:
Psy nám uchmatli naše srdcia, naše domovy a naše peňaženky, nie nevyhnutne v tomto poradí...
Obrázok užívateľa
Danaka
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 21. Feb 2008, 19:12
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Nikka » 17. Mar 2008, 12:20

Človeka, čo ma 20 - 30 psov vonku nemožno volať chovateľom! To je množiteľ :twisted:

Takže, jeho by som si ako príklad nebrala. A keď ti nejaký iný množiteľ povie, že má tie chúdence v pivnici, tak aj ty tam šupneš to svoje psíča?

Tingri, len pekne češ, nech sme v Prahe pekní :lol: A keď skončíš doma, vieš kam sa máš presunúť :lol:
Obrázok užívateľa
Nikka
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Sep 2006, 10:36
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Tingri » 17. Mar 2008, 16:06

Rozkaz šéfe, veď aj češem:-)) Praha to istí a pozrieš sa nám ešte na tie okrúhle packy, budeme tam mať viacej času. Už dopredu ďakujeme:-)))
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod Nikka » 18. Mar 2008, 14:50

Jasné, vezmem aj nožnice, keby bolo treba :lol:
Obrázok užívateľa
Nikka
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Sep 2006, 10:36
Bydlisko: Žilina

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia