Nechápem!!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Janyk » 6. Jan 2006, 21:28

Kristína super odpoveď,my nevzdelanci asi nevieme,že v agility sa behá,takže díky za objasnenie :roll:
Janyk
 

Poslaťod anitram » 7. Jan 2006, 10:51

no tak teda, dobre, ospravedlnujem sa, ale pomylila som sa, tak to nemal byt skusobny poriadok, ale sukromny vycvik, aby ste to tu tolko neomielali a nehadali sa, kvoli tomu ze som nieco nedefinovala presne,
a tie ostatne prispevky som vymazala, pretoze moje rady podla niektorych su nekompetentne, tak aby som niekoho nezavadzala a nenicila mu psa zlymi radami.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod kristina » 7. Jan 2006, 16:15

Citacia Janyk:
Občas vidím na výstave behať agiliťákov marí sa mi, že na ebežia len z ľavej strany, či hej?
Aj pre takychto to objasnenie. :lol: :wink:
kristina
 

Poslaťod a » 7. Jan 2006, 16:34

Ale to písal kôli tejto tvojej odpovedi: Janyk agility pri pravej nohe? Tak s takym niecim som sa za sedem rokov "agilitenia" vazne nestretla. Túto vetu si zabudla uviesť :lol: :wink:
a
 

Poslaťod Joachim » 7. Jan 2006, 16:47

Nemate pocit ze toto sem nepatri??? :wink:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod b » 7. Jan 2006, 19:35

hmm,ak bude hocikto mazať svoje príspevky,bude to fakt super :roll:
b
 

Poslaťod anitram » 8. Jan 2006, 11:59

b - vies ak ta niekto zotrie za tvoju snahu poradit, tak to nie je dvakrat prijemne, preto som to urobila, aby sa nahodou niekto neriadil zlymi radami. Je mi to luto.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod zuzu » 8. Jan 2006, 13:34

Ale no tak, ľudia, už sa znormalizujme!!! Veď toto fórum vážne nie je o tom, aby sme sa tu hádali!! Tak ako povedal nahnevaný, že ten kto tu príde nový, tak fakt nevie, o čom sa tu diskutuje a prečo vlastne sa tu hádate...Toto fórum je o tom, aby si tu majitelia aj nemajitelia psov mohli radiť o svojich psíkoch a pomáhať si..A nie na seba útočiť..veď to nie je normálne keď niekto pridá príspevok a namiesto aby mu niekto povedal že nesúhlasí s jeho názorom tak mu tu vynadá a pod....Vážne by ste to nemohli už nechať tak a namiesto toho hádania sa venovať problémom psíkov?!?! :roll:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod b » 8. Jan 2006, 13:43

Anitram,nemyslel som ani tak teba,ale hlavne ten prvý príspevok v inej téme,o výkupcoch :(
b
 

Poslaťod anitram » 8. Jan 2006, 16:38

b - uz viem co si myslel, no neviem je to diskutabilne, je pravda, ze by sa nemali zverejnovat priamo nazvy, ale ak chceme byt konkretni a neodpisat tych slusnejsich, tak by malo byt uvedene o koho sa jedna.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Nechápem

Poslaťod Ayrin » 8. Jan 2006, 17:27

Ja si myslím,že čiastočne je to pravda s tým štekaním.Bohužiaľ,momentálne je to módna rasa a tak ku pravým jorkšírakom z hľadiska ceny sa bežní ľudia nechcú dostať a to je chyba.Množitelia psov,ktrorí sami seba nazývajú chovateľmi s množstvom módnych plemien túto rasu križujú hore dole a niet divu,že potom sa jedince ani z ďaleka nepodobajú na to čo majú.Ľutujem tých ľudí lebo kúpia šteňa bez PPaj za 8.000 - 9.000 a potom pozerajú,že aký hybrid im z toho vyrastie.Zatiaľ toľko
Obrázok užívateľa
Ayrin
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 14. Dec 2005, 21:01
Bydlisko: Bernolákova 10, 040 11 Košice

Re: Nechápem

Poslaťod Joachim » 8. Jan 2006, 23:33

Ayrin píše:Ja si myslím,že čiastočne je to pravda s tým štekaním.Bohužiaľ,momentálne je to módna rasa a tak ku pravým jorkšírakom z hľadiska ceny sa bežní ľudia nechcú dostať a to je chyba.Množitelia psov,ktrorí sami seba nazývajú chovateľmi s množstvom módnych plemien túto rasu križujú hore dole a niet divu,že potom sa jedince ani z ďaleka nepodobajú na to čo majú.Ľutujem tých ľudí lebo kúpia šteňa bez PPaj za 8.000 - 9.000 a potom pozerajú,že aký hybrid im z toho vyrastie.Zatiaľ toľko


Airin ty co sa divia co im z toho vyrastlo je bohuzial velmi malo.
Skor si ich obhajuju ze a just to je york lebo som ho kupil ako yorka. Povies mu ze to york z daleka neni a oni A JE!!! a nemaju problem to dalej mnozit - ved teoria pes ci suka ma aspon raz za zivot kryt/mat steniatka
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod joja » 9. Jan 2006, 0:06

No,aj na ifaune ponúkajú ročného krásneho (podľa nich) jorka na krytie.Je tam aj fotka a..... ako to napísať,proste od šandardu má "trošku" ďaleko :o
joja
 

Poslaťod rybicka » 9. Jan 2006, 7:53

Ja psa vodím po ľavej nohe, viem, že sa vodí po ľavej nohe. A robíme pokroky v cvičení :wink: v piatok idem s ním na vytiahnutie klina z kolena, čo mu dali po nehode a keď tú nohu zasa rozhýbe ako má, tak začneme chodiť na cvičák a verím, že tam nám pomôžu. Kamarát mi vybavil cvičenie psíka u jeho známeho, ktorý cvičí psov už veľa rokov a robil aj psovodiča u policajtov. A tu už sa nehaádajte, ide o zvieratá, ale nie o napadanie ludí, čo sem píšu. Tu si majú ludia navzájom radiť a keď niekto poradí zle, len ho normálne usmerniť, že má nesprávne info, alebo málo info, nie hneď na neho "kričať". Ja som tiež prvochovateľka, potrebujem viac rady než rozhorčenú kritiku, že niečo robím zle. To ja viem, že niečo môžem robiť zle, lebo neviem, ako sa to robí správne, tak sa pýtam na tomto fóre(teraz som nemyslela napr. to vodenie u lavej nohy, to ja viem :) ) ak napíšem niečo, čo si myslím, že je správne a ono to správne nie je, nepotrebujem kritiku napísanú štýlom"ty si uplne sprostá" lebo mám záujem sa učiť, tak by som prosila objektívne vyjadrovanie a pomoccné rady. Veľmi ďakujem 8) :wink:
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod DoDcHi » 26. Jún 2010, 9:44

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! PROSÍM ZA ODMENU DOSTANETE ADMINSTVO NA STRÁNKE NA 2ROKY!!!BUDETE MOCŤ STRÁNKU UPRAVOVAŤ,TVORIŤ NOVÉ RUBRIKY,ZMENIŤ VZHĽAD,PRIDAŤ TEXT,FÓRUM,DISKUSIU,...DAŤ INÉHO REGISTROVANÉHO ČLENA POD ADMINOM,ADMINOM,ZOBRAŤ MU ADMINSTVO,ZABLOKOVAŤ MU STRÁNKU NA 1ROK,2ROKY,3ROKY,4ROKY,5ROKOV,6ROKOV,7ROKOV,8ROKOV,9ROKOV,10ROKOV,ALE AJ NAVŽDY!!! PROSÍM VÁS O NÁVŠTEVU TEJTO STRÁNKY ĎAKUJEM JE TU PÍSANÉ AJ O PSOCH([url]na www.korelachochlata.jex.cz[/url])!!!
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron