Nechápem!!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

pridajte sa aj vy na FB

Poslaťod tigrica182 » 13. Júl 2010, 12:12

Ahojte - pridajte sa aj vy k nam - milovnikom rasy SHIH-TZU:
http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 918&ref=ts

mozete tam prezentovat vasich psikov, predavat steniatka, pozyvat na vystavy, pochvalit sa svojimi uspechmi, ci len podelit sa s nami otatnymi o radosti a starosti s tymto psikom...
samozrejme je vsetko zadarmo.

NEVAHAJTE A PRIDAJTE SA NA NAJVACSEJ SOCIALNEJ SIETI A DAJTE O SEBE A SVOJICH PSIKOCH VEDIET
Zaneta
Obrázok užívateľa
tigrica182
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Júl 2010, 11:51

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod luckyA » 23. Júl 2010, 2:06

Ja tiez nemam rada yorkov, mam spoluziacku zo ZS , ktora mala (mozno aj ma ) yorka v byte . V zivote neupratala vykal na ulici , vraj je maly a ze to neuskodi :roll: . Hlavne ze pes mal zabezpecenu manikuru , zubky ( si pamatam ako hystercila ze je objednana so psom k dentistovi , ked ju ucitelka nechcela pustit ) , kadernika , vlastny satnik , este ho aj v piatok vecer bravala po baroch . samozrejme , skoncil uviazany o stolicku ked ona tancovala alebo pusteny a kazdemu sa trepal pod nohy . nechapala som . ja si mojho psa nemozem doviest ani do 3. cenovej ! Vraj je velky . To ze neaky maly smrad moze byt 100 krat horsi nezaujimalo . vychova spocivala v poveloch "Hugiko , sadkaj si ....Hugik sadkaj ! ..."ale no huginko sdni ! " a pes si robil co chcel , popripade , ked sa mu snazila dat zadok na zem zavrcal .
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod panda » 11. Aug 2010, 20:47

Mám rada psikov. :D :D :D
Obrázok užívateľa
panda
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 10. Aug 2010, 7:57

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod panda » 11. Aug 2010, 20:50

Ha ha ha ha ha ha, no tak čo, pomože mi dakto?Vobec nevieem :neviem: :neviem: :neviem: :neviem:
Obrázok užívateľa
panda
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 10. Aug 2010, 7:57

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod panda » 2. Sep 2010, 21:03

kedisi dávno som rozmišlala, že budem chodit na fecebbuuk.No ale mama mi to nedovolila...Ved mám 8 rokov.Som na to mala.A ked budem staršia, budem mat aj pokec.Teras si pýšem komentare.Lebo mi nedovolia. :clever: :clever: :clever:
Obrázok užívateľa
panda
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 10. Aug 2010, 7:57

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod panda » 20. Sep 2010, 19:57

mám rada Hello Kitty Mám aj jej album.Už je aj nový, vedeli ste to ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,Perfekné klipi .[color=#BF0080][color=#BF0080][/color][/color]
Obrázok užívateľa
panda
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 10. Aug 2010, 7:57

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod panda » 21. Sep 2010, 9:14

chcem mačku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :amplion: :amplion: :amplion: :jenapisane:
Obrázok užívateľa
panda
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 10. Aug 2010, 7:57

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod aliii » 11. Okt 2010, 14:42

ľudia...čo tu hádžete všetkých do jedného vreca?...aj ja poznám úplne pri... psov ktorý sa nevedia správať a su to veľké psy....ide tam o majitela..ako si ho vychová takho ho bude aj mať...a to si myslím že každý aspon trochu skúsený psíčkar viem...moj yorky od narodenia vyrastal z nemeckými ovčiakmi na cvičáku..je to tipický terrier a to sa nikdy nezaprie...precenuje snaží sa zo seba vydať maximum...je to pes ako každý iný!
Obrázok užívateľa
aliii
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 10. Okt 2010, 19:33

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod Mišiatko » 21. Mar 2012, 12:03

Ja mám tiež yorka a nemám s ním problém. Nešteká a nevyrýva. možno preto, že bývam na dedine a všetky psy naokolo sú za plotom. Ale aj keď idem do BB nedovolím si psa mať bez vodítka. O to by sa už postarala mestská polícia. Dosť na to dávajú pozor. A súhlasím s tým, že správanie psa je vo veľkej miere ovplyvnené majiteĺom a výchovou. Takže ďakujeme za všetkých netolerantných NO :(
Mišiatko
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 21. Mar 2012, 11:47

Re: Nechápem!!!!

Poslaťod stepny_vlk » 14. Máj 2012, 15:36

v prvom rade-mali psi stekaju, pretoze sa stale boja. Alebo, ako to spieva zlaty Petko Nagy "psi sa brania utokom". takze zaobstarat si maleho psa znamena mat doma krpateho nervaka. Preto mam radsej sebavedomeho 40-kiloveveho kludasa, ktoreho mozem vencit bez voditka bez obav, ze by v strese urobil nieco nepredvidatelne. Pre mna je inak tiez neprijemne, ze ja svojho vychovaneho ludomila musim kazdu chvilu privolat a chytit za obojok, pretoze vacsina ludi, najme typu slepica uz z dialku krici "ja sa bojim" hoci moj pes ich ma hlboko na ignore liste a nejavi o nikoho zaujem (len obcas sa otoci ku mne a skontroluje, ci ma ma pod dohladom :) ) a mali stekajuci parchanti mozu pobehovat na volno.
stepny_vlk
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Máj 2012, 15:07

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron