Konzumácia psieho mäsa

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Konzumácia psieho mäsa

Poslaťod asitak » 6. Dec 2007, 10:54

Čo si myslíte o konzumácii psieho mäsa? K položeniu otázky ma primäl nasledovný článok:



Myslivci snědli kolegovi psa!

Toho pak zabili, zkušeně rozporcovali a pečínku téměř snědli!


Z vycházky revírem se svým německým křepelákem Harrym (4) se místní policista a nimrod Josef H. vrátil sám. Před hospodou v Dobré na Havlíčkobrodsku mu psa ukradli jeho dva kolegové.


"Běžel volně přede mnou. Když jsem došel k hospodě, byl ale Harry pryč," popisoval Blesku poslední chvíle se svým psem pan Josef. Zkušený policista okamžitě začal po svém miláčkovi pátrat v okolí. Když pak v lese našel vyvržené vnitřnosti, bylo mu jasné, že je zle! Podle výpovědí svědků a některých důkazů záhy věděl, na koho udeřit...


"Oba pachatelé psa, jenž před pánem přiběhl k hospodě, sebrali a odvedli do lesa. Tam ho střelili jateční pistolí, vyvrhli a stáhli z kůže," popsala počínání obou svérázných myslivců mluvčí havlíčkobrodských policistů Jana Mazourová.


Šokující skutečností je, že starší z myslivců zastává v místním revíru funkci myslivecké stráže. "My ho sníst nechtěli...," mumlal včera provinile starší z nimrodů. Svého čtyřnohého miláčka pak jeho majitel už našel naporcovaného na pekáči.


"V souvislosti s tím je z podílnictví na trestném činu krádeže stíhán ještě pětařicetiletý komplic obou myslivců, který psa připravoval v kuchyni," dodala mluvčí Mazourová.


U nás vzácné plemeno tohoto loveckého psa přijde až na několik desítek tisíc korun. A tak trojici svérázných labužníků přijde jejich gurmánský úlet pěkně draho.


Obrázok



Jen tato fotografie zůstala majiteli čtyřletého Harryho
Autor: Foto Blesk - archiv majitele psa
Naposledy upravil asitak dňa 6. Dec 2007, 10:58, celkovo upravené 1
asitak
 
Príspevky: 233
Registrovaný: 25. Nov 2007, 0:01

Poslaťod asitak » 6. Dec 2007, 10:56

Prispievateľov by som poprosil aby neriešili či psa usmrtili a zjedli občania XY alebo iní (cenzúra), lebo toto je irelevantné.

Admina by som poprosil ak budú jednotliví užívatelia nadávať, alebo ich príspevky budú cielene smerovať k umelému vytváraniu duplicitnosti témy, aby mazal jednotlivé príspevky ktoré porušujú pravidlá a nie celú tému.

Taktiež by som poprosil aby sa téma ak je niekomu obsahovo nežiadúca neoznačovala za duplicitnú výskytom nejakého slova, alebo nejakou inou "podobnosťou". Potom by ste v rámci zachovania demokratickosti a rovnoprávnosti dodržiavania stanovených pravidiel, museli mazať aj témy kde sa vyskytuje napríklad slovo "aport" alebo sa spomína napríklad nejaké plemeno. Týmto poukazujem na averzovanosť určitej skupinky ľudí na tomto fóre na všetky príspevky v ktorých je spomenuté slovo poľovník v negatívnom svetle...
asitak
 
Príspevky: 233
Registrovaný: 25. Nov 2007, 0:01

Poslaťod Van » 6. Dec 2007, 14:17

Neuveritelne...staci zmenit nazov, pridat jednu okraslujucu vetu a mame tu temu, ktora bola zrusena pre flame a urazky...len tak dalej...zachvilu budu na fore vsetky temy, ktore boli adminom zrusene aj s duplicitnymi prispevkami...a ze kto porusuje pravidla a je otravny...
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Informácia.

Poslaťod Administrator » 6. Dec 2007, 15:26

Užívateľ Asitak dostal práve zákaz vstupu pre porušenie pravidiel viď cenzúra v jeho 2. príspevku. (Koho by to zaujímalo, "ban" dostalaj DKo za porušenie pravidiel v téme "adminovi").
Na ako dlho, to ešte neviem. Ale predbežný odhad - 48 hodín.
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Re: Informácia.

Poslaťod Jaro » 6. Dec 2007, 16:15

Administrátor píše:Užívateľ Asitak dostal práve zákaz vstupu pre porušenie pravidiel viď cenzúra v jeho 2. príspevku. (Koho by to zaujímalo, "ban" dostalaj DKo za porušenie pravidiel v téme "adminovi").
Na ako dlho, to ešte neviem. Ale predbežný odhad - 48 hodín.


Poprosim zrusit tieto kulinarske dristy , ktore mnohych pohorsuju .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Administrator » 6. Dec 2007, 19:25

K tomuto som sa vyjadril v teme "adminovi":

oreganka píše:Administratorovi: Tema - Konzumacia psieho masa - je na stranke urcenej chovatelom excesom najhrubsieho zrna !


Za exces možno považovať samotné chovanie sa ľudí, o ktorých sa v téme píše, nie tému samotnú. Jej autor - čo iste chápe väčšina čitateľov, nenabáda k jedeniu psieho mäsa, ale práve naopak.
Som presvedčený, že nie všetci poľovníci sú práve takíto, naopak, myslím si že ich je len malé percento.
Som presvedčený, že "správny" poľovník musí niečo podobné považovať za odsúdeniahodné rovnako, ako pisateľ príspevku.

-----
Keďže mnoho ľudí však reagovalo negatívne a pohoršene, zdá sa, že téma porušuje jedno z pravidiel fóra - robí zlú krv.
Nasvedčovalo tomu mnoho príspevkov, ktoré tu nasledovali a ktoré som vymazal.

Preto ju teraz zamykám a žiadam aj ostatných užívateľov, aby podobné témy, hoci by aj malo zmysel sa nimi zaoberať, neriešili na tomto fóre.

Ďakujem za pochopenie.
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia