najduch z petržalskej hradze

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

najduch z petržalskej hradze

Poslaťod zuzka » 27. Dec 2005, 21:14

ahojte všetci,
chcela by som sa s vami podeliť o fakt šokujúci zážitok.Dnes doobeda som bola ako obyčajne venčiť svojho hafana na hrádzi.Ako ho tam tak cvičím,všimla som si volne pobiehajuceho psa - v totálne zuboženom stave,krívajúceho na zadnu nohu.Nepodarilo sa mi ho privolat a okremmna nebol široko ďaleko nik,tak som zalarmovala slobodu zvierat. Po polhodinovom čakani sa objavila jedna mila pani s dcerou.Po hodine nahaňania sa nam spoločnými silami podarilo psika chytit - no najväčší šok,bol ked mi pani povedala,že včera tu zo slobodou zvierat chytali asi 30 psov,ktorých sa akasi chovatelka zbavila :evil: :evil: :evil: tým,že ich proste surovo vyhodila :?: :?: :?: Vo svojom aute už mala aj odchytene šteniatko,ktorého som sa ujala a dúfam,že sa z toho najhoršiejo vystrábi,tak mi prosím držte palce :wink: A pokial chcete psíka,tak hor sa do slobody zvierat,majú ich tam neurekom.
Vazenej chovatelke,odkazujem nasledovne: Co ste to za clovek,ze mate to srdce vyhodiť take ubožiatka na ulicu,dúfam,že na Vas pridu a podaju trestné oznamenie!!! zaslužite si basu!!! :evil:
zuzka
 

Poslaťod Emmka1 » 28. Dec 2005, 12:53

Ahoj Zuzi, o vyhodených šteniatkach dávali reportáž vo večerných správach. Ukazovali ich aké boli zúbožené. Bolo to hrozné. Taký človek si ani nezaslúži žiť.
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod zuzka » 28. Dec 2005, 17:51

Vies co je zaujimave?? Ked som bola so steniatkom dnes u veterinara,oznamil mi,ze dotycna pani,ktorej psy patrili,si odpykava iny trest vo vazeni a ocividne poziadala niekoho,aby sa jej postaral o psov.No a ten to vyriesil fakt bombovo :twisted:
dufam len,ze sa tam nepotuluju este nejaky,lebo v tejto sneznej kalamite nemaju sancu na prezitie :cry:
zuzka
 

Poslaťod Emmka1 » 28. Dec 2005, 21:54

Ahoj, keď sa tak nad tým zamyslím, je dobre, že to ten dotyčný človek, ktorý sa o ne mal starať vyriešil takto. Aspoň ich utrpenie skončilo a Sloboda zvierat sa o tie chúďatka postará. No ako si povedala, len, aby ich nebolo viac. Polícia by mala prehľadať jej dom a pozemok, či tam ešte nezostalo pár úbohých zvierat. Zatiaľ ahoj.
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 5 hostia