[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Hovienka

Hovienka

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Zolo » 29. Nov 2007, 12:58

Zlá predložka! Nie za, ale NA. Tam ich nevidno! :wink:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod zopz » 29. Nov 2007, 13:11

Nepriznal, ani hypoteticky, on ti iba schvaloval tvoj napad.
Obrázok užívateľa
zopz
 
Príspevky: 161
Registrovaný: 19. Nov 2007, 12:34

Poslaťod ...repr^zent » 29. Nov 2007, 13:19

Ta, ale seci pozname emora. :twisted:
A ja, ze co tak patral po IP......kam by asitak tie NO hovna zacal prepravovat. :idea:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 13:23

:lol: Pri Emorovom tempereramente by asi neskoncili len na ci za garazou... :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 418
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Fanny » 29. Nov 2007, 13:24

...repr^zent píše:Ta, ale seci pozname emora. :twisted:
A ja, ze co tak patral po IP......kam by asitak tie NO hovna zacal prepravovat. :idea:


:mrgreenyes:
ked dopatra, urobime verejnu zbierku
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 13:25

A mam po probleme, kam s hovnami... Obrázok
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 418
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Zolo » 29. Nov 2007, 13:33

Beira, len ma tak napadlo, či aj exkrementy po najinteligentnejšom plemene nemajú rovnakú vlastnosť a rovnako inteligentne sa nestratia zo sveta? Ale možno chcem veľa... :wink:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 14:57

beira píše:[]
No ved zbierame, ale mame 4 psov... :roll: Ked vravim kopa, tak je to kopa... Tu nie su ani smetiaky, nieto este kose na bio odpad... a nechavat to susedom pred domom...no neviem... Takze aj tak si to vzdy doneniem domov... Kym sa dostaneme na pole, chvilu to predsa len trva...


to beháš za psami s fúrikom :shock: :lol: :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 14:58

Ja ze som ustipacna :?: :mrgreen1: Obrázok
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 418
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 14:59

v rámci ekologického naplnenia navrhujem každé jedno lajno separovať - plasty - papier - sklo - biolog. odpad a u RR osobitne zvyšky nestrávených mačkovitých šeliem...
Naposledy upravil Nils dňa 29. Nov 2007, 15:00, celkovo upravené 1
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 14:59

beira píše:Ja ze som ustipacna :?: :mrgreen1: Obrázok

a nie si :?: :wink:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 15:24

Nils píše:
beira píše:Ja ze som ustipacna :?: :mrgreen1: Obrázok

a nie si :?: :wink:
Som, ale od vas je stale sa co ucit... :mrgreenyes:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 418
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 15:27

beira píše:
Nils píše:
beira píše:Ja ze som ustipacna :?: :mrgreen1: Obrázok

a nie si :?: :wink:
Som, ale od vas je stale sa co ucit... :mrgreenyes:

:ithankyou: :ithankyou: :ithankyou:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod lucik » 29. Nov 2007, 17:39

celkom pekny prispevok na temu Hovienko k hovienku z isteho fora:

"Hovienko k hovienku a hneď bude svet krajší.Pes do paneláku nepatrí, pretože ranným brechaním obťažuje susedov a svojim pravidelným kakaním znečisťuje okolie. Toľko z obvinenia. Chystám sa psy obhájiť. Ako svojho času povedal legendárny židovský traktorista z Dúbravky Berky Jariabok, kto obháji psa, obháji ľudstvo.Pôvodne to mala byť reakcia do diskusie na Martinov článok Psy nám serú pod nohy. Lenže som sa rozpísal a potom už toho bolo na reakciu priveľa, tak som to osamostatnil. Osamostatnil... To mi pripomenulo Klepáča, Prokeša, Černáka a iných renegátov, ako vyspevovali slovenskú hymnu v roku 1993. Ale vráťme sa ku psím hovnám, aby sme si neznečistili myšlienky. Neboť myšlenka špinavá rovná jest hříchu. Dřímá-li v tobě, zab hu! napísal v roku 1718 biblickou češtinou obľúbený košický boxerista Berky Jariabok. Ľudia by zdiveli, keby na sídliskách žili sami. (To bol razantný nástup obhajoby, čo? Žiadne kecy, že žijú s nami odjakživa, najlepší priatelia človeka bla-bla-bla. Zapamätajte si, že ak chcete obhajovať psa, nemôžete chodiť ako obžalovaný okolo horúcej kaše.) Potom by prišli na rad holuby, lebo – prepytujem – tiež serú. S tými psími hovienkami netreba panikáriť. Že je občas nejaké na chodníku, v tráve alebo v piesku, to nie je dôvod k hnevu. Hovná patria k životu ľudí už čias Alexandra Macedónskeho. Keď sme za ten čas nevymreli, nevymrieme ani kvôli pár pudlíkom v Petržalke. Okrem toho, mestské psy sú zdravé. Žerú granuly a konzervy s morčacím mäsom a mrkvou. Ich hovná majú jemný nugetový buket, občas dokonca zanechajú na jazyku príjemnú pachuť rašeliny, ako stará dobrá whisky. Ak práve nemáte žiadne poruke, vyškrabte deťom na pieskovisku spoza nechtov. Vypľutá žuvačka alebo odhodený špak, to je bordel, ktorý nám má vadiť, nie pedigree, v úhľadných rolkách natiahnutý na obrubníku. Súhlasím, nemalo by byť nakakané v pieskovisku. Majiteľov nevinných psov, ktorí toto robia, treba vyťahať za uši a kopnúť do zadku. A ak sa to bude opakovať, treba ich zbiť lešenárskou trúbkou. Ale nie brojiť za sídliská bez psov. Čo by to bolo za bordel? Okrem toho, chýbal by mi pohľad na kakajúceho psa. Asi nikomu sa ho nepodarilo zvečniť tak dokonale, ako to namaľoval Claude Monet na svojom slávnom – aj keď kritikmi nedocenenom – obraze Hovno, lezúce zo starého unaveného psa. Všimli ste si niekedy to úžasné sústredenie v psích očiach počas tohto aktu? Kto nevidel srať psa, nikdy nepochopí, čo je to oddanosť veci. Môj pes sa volá Herpes. (Je to z nemčiny. Pán Pes.) Sranie (ja sa hlboko ospravedlňujem za ten fekálny výraz, ale nazvať to, čo robí Herpes kakaním, by bolo rovnaké, ako tvrdiť o druhej svetovej vojne, že to bola prestrelka.), takže môj Herpes priviedol tento akt k takej dokonalosti, že si ho pre invenciu a rozmanitosť mnohí mýlia s dielom Michelangela. To nie je sranie, to je poézia!Úplne najhoršie, čo by mestské deti mohlo postretnúť (okrem zdraženia internetu) by bolo vyrastať v ľudskom ghete. Viete si predstaviť našu potupnejšiu prehru, ako petržalské deti na školskom výlete, keď sa vzrušene nahrnú k oknám autobusu pri prejazde nejakou stredoslovenskou dedinou a kričia jedno cez druhé Pes! Pani učiteľka, to je pes? Nie, deti, pes vypadá trochu inak, veď sme sa to učili. Toto je kačička. Teda... mačička. Pointa: Chýba.Tak aspoň záver: Pomôžem si citátom: Kde pointa chýba, zbytočný je záver. Berky Jariabok, producent seriálu Dallas."
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod emor » 29. Nov 2007, 18:58

kam s hownami...? jednoduche. ako na svet prisli tak aj odidu... a ze je vsetko u nas posrateeee tak sa niet co divit ze aj problem z hownama.

howna z "nasho" psinca su separovane do igelitoveho mecha - /spis. VRECA/ a nasledne na dvojkolesovej kare odvezene do obecneho velkoobjemoveho kontajnera na komunalny odpad. pes patri ku komuntite a ze s neho ide odpad je predsa jasne.

vacsinou vsak howna zanechavame volne pohodene mimo intravilanu mesta Presov.V intravilane je vzdy vydany zakazovy povel nekakaj. funguje na 100% rovnako povel kakaj. kto chce vidiet - mozeme za prislusny poplatok s nahradou cestovneho predviest ukazky. :victory: :victory: :victory:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť