nenavidim ludi!!!!!!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

nenavidim ludi!!!!!!!!

Poslaťod mairi » 17. Nov 2007, 22:51

:evil:
pred chvilou som sa vracala domov z prechadzky s patmasacnym steniatkom kolie a uz tesne pred branou sme minuli (isla som aj skamoskou a jej psom) dievca a dvoch chalanov, asi vo veku okolo 20. jeden z nich bol zjavne napity ale tak kto si to vsimne, ze. normalne sme sli okolo nich, presli sme uz sme boli od nich asi desat metrov, ked sa zrazu ten opity zohol a zacal si k sebe volat nase psy, no a mala Cora ako to my vo zvyku sa cela natesena rozbehla k nemu a vitala ho a jak k nemu dobehla, surovo ju skopol na chodnik, mala bola uplne vydesena a usla mi, nemohli sme ju najst a no a nakoniec som ju zbadali ale utekala cez cestu a vobec sa nedala privolat bola uplne mimo, este pred nami utekala, no nakoniec sa mi ju podarilo prilakat,ale teda netusim ake to bude mat na nej nasledky, strasne dufam ze ziadne, ale sa ukaze az neskor, nenavidim ozratych stupidnych chlapov!!!!
Obrázok užívateľa
mairi
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 3. Sep 2007, 10:11
Bydlisko: bratislava

Poslaťod emor » 17. Nov 2007, 23:08

:arrow: nabuduce tiez pustaj psa ku kazdemu co sa ti na psa prihovara.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Fraga » 17. Nov 2007, 23:27

Chich tiež si myslím, že to malo výchovný účinok pre obe strany, aj keď ujo by bez kopanca asi neodišiel....
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod Mary » 17. Nov 2007, 23:35

jo netreba puštat ku barzkomu psa...možno bude zla iba na opitych..a možno bude nedoverčiva...alebo to prejde... :?
Ja tiež nemam rada opitych ludi,tak isto moj pes..aky pan,taky pes :lol:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Priscilla » 17. Nov 2007, 23:45

Lenže to nebolo púšťanie psa k hocikomu! Ten chalan na psy vyslovene milo cmukal, proste sa tváril ako milovník psov, my že si ju chce len pohladkať! A on ju vyslovene surovo z celej sily nakopol! Bez akéhokoľvek dôvodu! Šteňa, ktoré k nemu pribehlo s vrtiacim chvostom!
Tak nehnevajte sa, ľudia, ale takútu absolútnu bezohľadnú surovosť v mojich očiach neobháji nikto!
Teraz len veľmi ľutujem, že som v tej chvíli bola príliš šokovaná a rozzúrena, a nenakopla som toho absolútneho xxxxxxx dakam!!! :twisted:
Priscilla
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 28. Apr 2006, 20:52

Poslaťod Kaca » 17. Nov 2007, 23:45

Psy vacsinou nemaju v laske opitych...
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 325
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod emor » 17. Nov 2007, 23:49

Priscilla píše:Lenže to nebolo púšťanie psa k hocikomu! Ten chalan na psy vyslovene milo cmukal, proste sa tváril ako milovník psov, my že si ju chce len pohladkať! A on ju vyslovene surovo z celej sily nakopol! Bez akéhokoľvek dôvodu! Šteňa, ktoré k nemu pribehlo s vrtiacim chvostom!
Tak nehnevajte sa, ľudia, ale takútu absolútnu bezohľadnú surovosť v mojich očiach neobháji nikto!
Teraz len veľmi ľutujem, že som v tej chvíli bola príliš šokovaná a rozzúrena, a nenakopla som toho absolútneho xxxxxxx dakam!!! :twisted:


nikto neobhajuje osobu co nakopla stena. len je namieste dak "kapky" niekomu kto pusta stena k hocikomu . ja sa pytam ... naco.? pre buducnost budes vediet - nato. a este jednu vec. v "" mozes byt rada ze ti to stena len nakopol. a nie odvliekol do osady tam priviazaneho neubil palicou a potom z neho nespravil gulas. pretoze zivot byva aj taky.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod ...repr^zent » 18. Nov 2007, 1:06

mairi bud rada, ako to dopadlo, pozri sa na to z tej pozitivnej stranky.
Je cela, zdrava a malo to na nu evidentne "vychovny" ucinok.
Mne sa stalo az na par detailov presne to iste a "blby" je stale. :wink:
Myslim hafan, ozran sa snad zo zlomeneho nosa poucil. :twisted:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod mairi » 18. Nov 2007, 13:11

v poriadku chapem, hlavne emora.

vsetci ludia su svine a kto si to nemysli je blb. budem sa podla toho riadit, vychovam tak svoje psy, deti a presvedcim vsetych svojich znamych.

:roll: pridavam sem tohto smajlika lebo sa mi paci
Obrázok užívateľa
mairi
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 3. Sep 2007, 10:11
Bydlisko: bratislava

Poslaťod emor » 18. Nov 2007, 14:10

mairi píše:v poriadku chapem, hlavne emora.

vsetci ludia su svine a kto si to nemysli je blb. budem sa podla toho riadit, vychovam tak svoje psy, deti a presvedcim vsetych svojich znamych.

:roll: pridavam sem tohto smajlika lebo sa mi paci


8) ja si myslim ze iste percento ludi je neludskych a preto nedavam prilezitost svojim psom na nich narazit. a nehladam chyby okolo seba ale v sebe. a rovnako problemom sa nesnazim predist v okoli ale v sebe.

ak si myslis ze je vhodne a nutne aby tvoje stena behalo ku kazdemu na ulici co sa k nemu prihovori , je to tvoja vec a rovnako aj tvoj problem ked dopadnes ako dopadnes. len netreba v zufalizme kricat ze ludia su svine. lebo nie su. ludia su ludia :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 18. Nov 2007, 14:12

8) a najdu sa aj ttakí co nemaju vsetko vporiadku v makovici a nemozu za to. schyzofrenia, maniodepresia a podobne dusevne choroby vratane totalne ochudobneneho potencialu empatie... hold.. kto do teba kamenom - ty donho chlebom - to plati ale nieje uz napisane ze mas nastavovat sa tam kde tie kamene lietaju. aj to je jedna z veci na ktore treba prihliadat skor ako robit zavery:-P :wink: a spravit zaver ze ludia su iny zivocisny druh. :lol:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Vlciacka » 18. Nov 2007, 14:21

mairi píše:v poriadku chapem, hlavne emora.

vsetci ludia su svine a kto si to nemysli je blb. budem sa podla toho riadit, vychovam tak svoje psy, deti a presvedcim vsetych svojich znamych.

:roll: pridavam sem tohto smajlika lebo sa mi paci



Ja si tiez myslim ze ludia su svine ... a ak mam povedat pravdu nieje ani jeden clovek ktoreho by som mala radsej ako svojho psa ... kazdy clovek ktoreho poznam mi uz ublizil , hafan zatial este nie
:wink:
Vlciacka
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 16. Okt 2007, 14:32

Poslaťod emor » 18. Nov 2007, 14:57

Vlciacka píše:
mairi píše:v poriadku chapem, hlavne emora.

vsetci ludia su svine a kto si to nemysli je blb. budem sa podla toho riadit, vychovam tak svoje psy, deti a presvedcim vsetych svojich znamych.

:roll: pridavam sem tohto smajlika lebo sa mi paci



Ja si tiez myslim ze ludia su svine ... a ak mam povedat pravdu nieje ani jeden clovek ktoreho by som mala radsej ako svojho psa ... kazdy clovek ktoreho poznam mi uz ublizil , hafan zatial este nie
:wink:


otazocka... ty si neublizila nikomu.? :wink: ani psovi.? :idea: :wink: hmmm. ak nie potom si mozno druha na tomto svete spomedzi vsetkych ludi :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod rea » 18. Nov 2007, 15:50

Preboha baby schlaďte si tie hlavy a dajte city pod kontrolu. Teraz ak vám niekto náhodou zachráni psa, tak zas budú všetci ľudia úžasní? Sme všelijakí, skúste to vnímať a nenechajte sa hádzať od mantinela k mantinelu.
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!
http://vlcica.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
rea
 
Príspevky: 194
Registrovaný: 4. Sep 2007, 20:43
Bydlisko: Jablonica

Poslaťod Vlciacka » 18. Nov 2007, 22:14

Emor - psovi som zatial neublizila lebo pes neublizil mne , a ludom sa snazim ublizovat co najmenej ... nevravim ze som ziadnemu neublizila urcite ich bolo vela ale snazim sa s kazdym vychadzat za dobre :)

Kazdopadne zatial mam taky nazor ze psy su naozaj lepsi ako ludia :roll:
Vlciacka
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 16. Okt 2007, 14:32

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia