Civava dlhosrsta alebo yorshire terier?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod lucik » 31. Okt 2007, 23:40

oreganka píše:Isteze treba mat na zreteli, ze toy maju krehku telesnu konstrukciu a hry s velkymi psami mozu skoncit nepekne, no v skutocnosti velke psy o hry s toy ani nemaju zaujem :P


nepovazujem svoju labku za velkeho psa, ale predsalen je to 10x tazsie ako jej kamarat civaviak, s ktorym sa velmi radi sialene nahanaju a hraju..

oreganka píše:Na druhej strane toy sa da brat so sebou v podstate uplne vsade a nikoho to nepohorsi 8) .. ludia to obliekaju, muchlaju, cicmaju a podobne uchylaciny, ktore toy strpi a cloveku to robi dobre, tak vlastne preco nie :)


tu tiez musim podotknut, ze castokrat prave tie vacsie psy sa vedia skor spravat v spolocnosti lepsie ako tie male.. bravam moju kdesalenda a odkial ma nevyhodia.. tiez to muchlam, cicmam a podobne uchylaciny a robi to dobre aj mne aj jej a rada sa necha muchlat aj cicmat hocikym, komu sa prave zachce a slusne sa opyta.. hlavne ma rada ludi, ktori ju obdivuju :D
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Kaca » 1. Nov 2007, 10:02

lucik píše:hlavne ma rada ludi, ktori ju obdivuju :D

:D:D:D Asi ako kazdy... ;)
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 325
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron