Foto

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Foto

Poslaťod weronika » 18. Okt 2007, 22:41

Chcem Vás tu poprosiť, či nemáte nejaké obrázky podvyživených psíkov - konkrétne som chcela prípad vlčiaka spred pár týždňov alebo boxera(asi už aj rok), čo ho chovali na balkóne, ale nemôžem ich nikde nájsť. Píšem totiž takú prácu o týraní zvierat na SK a pridala by som tam aj nejaké fotky. Tak dúfam, že to bude pre dobrú vec a niekoho to chytí za srdce, aj keď je to len v rámci školy...
weronika
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Máj 2006, 17:44

Poslaťod Kaca » 19. Okt 2007, 12:43

skusim niekde najst Giu, ked ma adoptovala. Bola asi v polovici kotnosti, to som ale nezistila, lebo jej boli vidno nielen rebra, ale aj stavce...
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 325
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod oreganka » 19. Okt 2007, 13:07

weroni, cinkni (alebo chod s fotakom) do utulku pobliz (vysvetli im o co ti ide, dohodni sa), ci nemaju cerstvy odchyt - to je vzdy ´material´, z ktoreho urve srdce aj najvacsiemu cynikovi - o to nejde, ide o osvetu a pokym budu utulky narvane (akoze su) tak tej nie je nikdy dost. Ahojky.
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia