Ubili psa palicou

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod eva_ivan » 8. Nov 2007, 15:48

DKo píše:
eva_ivan píše:na to naozaj nemam cas ani chut aby som sa zaoberala niecim podobnym...
evka, ani sa nehoď o zem, lebo by som ti mohol doporučiť, aby si to zopakovala a teraz je všade kopec vody a blata :idea:


ja by som tu tiez niektorym nieco doporucila ale zda sa mi to zbytocne
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod DKo » 8. Nov 2007, 15:50

eva_ivan píše:ja by som tu tiez niektorym nieco doporucila ale zda sa mi to zbytocne
nie, nehoď sa o zem
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod eva_ivan » 8. Nov 2007, 15:57

Dko navrhujem, aby sme si radsej vymienali sukromne spravy, lebo mam pocit, ze ta nasa "konverzacia" nikoho nezaujima...........
vlastne, myslim, ze ani mna uz nie
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 8. Nov 2007, 18:47

este by som chcela vsetkym vrele odporucit editorial v c.9 casopisu Pes a macka, pani redaktorka to dokonale vystihla
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Amaguk » 8. Nov 2007, 19:46

eva_ivan píše:este by som chcela vsetkym vrele odporucit editorial v c.9 casopisu Pes a macka, pani redaktorka to dokonale vystihla


o com pise pani redaktorka? :)
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 8. Nov 2007, 20:06

amaguk co sa tyka temy, vyjadrila sa, ze pred takymito cinmi netreba strkat hlavu do piesku ani to ospravedlnovat mladickou nerozvaznostou, ale to su len slova vytrhnute z kontextu, ako celok je to ovela vystiznejsie
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Amaguk » 8. Nov 2007, 23:05

Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 9. Nov 2007, 9:46

snáď sa len ten"hrdina" nebojí :?: :!: :!: dokázal predsa umlátiť priviazaného psa. čo je oroti tomu taká návšteva :twisted: :twisted: ...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Amaguk » 9. Nov 2007, 11:37

teraz mu lepi, xxxxxx, uz je z toho medzinarodna kauza...bulvar-nebulvar, moj nazor je, ze je dobre, ked sa taketo veci zverejnia aj trochu skandalnejsou formou - viac to ludom zdvihne zlc a mozno, snad, to nakoniec dospeje aj k nejakej legislativnej zmene.

a este reakcia starostu Rabce: http://www.rabca.sk/Pages/a_4_1_0.html
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 9. Nov 2007, 16:02

starosta je proste muz na svojom mieste. ja nechapem preco je vlastne okolo toho "slusneho" chlapca taky rozruch, ved podla matky ma rad zvieratka a podla starostu je zase nekonfliktny
stelesnenie dobra :shock:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 9. Nov 2007, 19:14

eva_ivan píše:podla starostu je zase nekonfliktny
stelesnenie dobra :shock:
Nekonfliktnost vylucuje, ze clovek spacha trestny cin za ktory bude potrestany, alebo ako? Nepochopil som tvoju "fakticku poznamku". :roll:
Okrem ineho:
starosta obce Rabca píše:Určite ide o odsúdenia hodný čin, ktorý nemôže ostať bez následkov.***Pokiaľ niekto urobil trestný čin, platia tu predsa zákony Slovenskej republiky a ja nie som ich vykonávateľ.***Nechcem nikoho ospravedlňovať, ale podľa mne dostupných informácií ide o muža, ktorý je bezkonfliktný a nikdy s nim neboli žiadne problémy***Verím, že sa takýto čin už v obci nikdy nezopakuje.
Mam ta chapat tak, ze pokial budes mat svedcit na sude a sudcove rozhodnutie o vyske trestu (sadzby mame od-do..) bude zavisiet od tvojho popisu spravania pachatela v spolocnosti, tak pokial ta riadne nasere trestnym cinom, ktory je u teba v rebricku no.1 ma jednoducho smolu?
Pokojne si tu vetu precitaj aj viac krat, mozno je prilis dlha...
Alebo si myslis, ze starosta si tym vyhlasenim prihrieva svoju politicku polievocku? Na dedine, kde sa kazdy s kazdym pozna je mozne vsetko... Osobne by som chcel teraz vidiet teba v jeho situacii, ake prehlasenia by si vydavala, ako konkretny clovek, ktory zije tam, kde sa vsetci poznaju a nie anonymna figurka s nickom na chovatelskom fore.
A pokial mas o starostovom prehlaseni ohladom "nekonfliktnosti" toho ****** nejake konkretne informacie, resp. vies, ze klame, tak sem s nimi.
Alebo este lepsie, poskytni ich sudu, mediam by imho stacilo a budeme ti vsetci vdacny, ze trest bude na hornej hranici sadzby. 8)
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 9. Nov 2007, 19:21

repre, na rozdiel od teba som asi tazko anonymny clovek, kedze pod mojim nickom najdes www stranku s mojim menom a t.c.
to ze niekto zabije psa je minimalne konflikt so zakonom, tak neviem o akej jeho nekonfliktnosti tocis
a mam pocit, ze to tvoje nepotrestanie za spachanie niecoho podobneho nedajboze rovnakeho ta fakt nenapravitelne poznacilo
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 9. Nov 2007, 19:35

eva_ivan to ze mas www a tel. cislo sposobilu tu tvoju bystrozrakost, ze dovidis az do obce Rabca? To su mi veci.

Konflikt zo zakonom, pacham prakticky denne a to dokonca niekolko krat, ked vencim navolno...

A k mojmu poznaceniu len tolko.
Myslim, ze to bola beira, ktora tu niekde v inej suvislosti napisala citat, ktory sa ku mojmu vztahu k tebe hodi:
Nehadzte perly sviniam.

edit: v spojitosti s tebou
Naposledy upravil ...repr^zent dňa 9. Nov 2007, 20:23, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 9. Nov 2007, 19:41

repre dalo sa cakat, ze ako vzdy nepochopis suvislosti, nevadi
a som prekvapena, ze ku mne prechovavas nejaky vztah, k anonymnej figurke z fora :idea: to je asi dalsia tvoja "odlisnost"
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 9. Nov 2007, 20:18

vztah = spojitost upravim prispevok, aby si pochopila ;)

Ako vzdy ma mrzi, ked nieco nepochopim, ale rad si dam vysvetlit, ako si to moje nenapravitelne poznacenie predstavujes napravit, ak by to slo.
Skutocne sa niekedy citim, ako dusevny, bezcitny, nehumanny, neanimalny mrzak. Spas moju ciernu dusu a nikdy ti to nezabudnem a tie svine vezmem spat. Bud mojou matkou Terezou.
Tak rad by som svet videl tvojimi ocami. :(
Blahoslaveni nevedomi duchom.
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia