knihy

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

knihy

Poslaťod LukasoSK » 4. Okt 2007, 19:15

Dobry nevedel by mi niekto poradit nejaku dobru knihu co sa podrobnejsie zaobera chovom od harania po odchov steniat.ale mam zaujem o ozaj odbornu literaturu.

Dakujem
LukasoSK
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 3. Okt 2007, 22:52
Bydlisko: Kolta 284

Poslaťod mairi » 5. Okt 2007, 9:40

Mala skola pro chovatele psu- Vladimira Ticha

teda dufam ze som to napisala spravne, podla mna je to super kniha
Obrázok užívateľa
mairi
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 3. Sep 2007, 10:11
Bydlisko: bratislava

Re: knihy

Poslaťod daga » 5. Okt 2007, 11:25

LukasoSK píše:Dobry nevedel by mi niekto poradit nejaku dobru knihu co sa podrobnejsie zaobera chovom od harania po odchov steniat.ale mam zaujem o ozaj odbornu literaturu.

Dakujem

Najlepšou knihou je život sám.....literatúry je na trhu dosť, ale v jednej knihe nenájdeš všetko....snáď je dobré zamerať sa na literatúru konkrétneho plemena a doplniť to napr. tou, čo odporučila mairi...
daga
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 10. Sep 2007, 14:38

Poslaťod lucik » 5. Okt 2007, 16:11

dost obsiahla kniha a dobre citanie je Chov psů od Zdenka Procházku, ale ci je tam podrobne rozpisane to co chces, to netusim, este som to nedocitala..
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod LukasoSK » 5. Okt 2007, 19:58

No ale túto knihu neviem nikde nájst vedela by si mi aj poradit kde ju zozeniem ak sa da prosim ta. Ja mam chov psu ale to napisala Esther Verhoef ale to asi nebude ona vsak

Dakujem
LukasoSK
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 3. Okt 2007, 22:52
Bydlisko: Kolta 284

Poslaťod ...repr^zent » 5. Okt 2007, 22:34

fakt problem :roll: link
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod emor » 5. Okt 2007, 22:55

lucik píše:dost obsiahla kniha a dobre citanie je Chov psů od Zdenka Procházku, ale ci je tam podrobne rozpisane to co chces, to netusim, este som to nedocitala..


tu knihu povazujem za dost dobru. odporucam. aj ked bola publikovana v 1989. iste veci mozno su prezite ale v kocke je tam dost podrobne vsetko co ti moze byt uzitocne. a konkretne rady treba hladat u ludi co odchovali nejeden vrh na nejednej sucke. :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia