Kto si to zase odskáče?!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rUM^pEL » 26. Okt 2007, 0:42

ok ale napisali to tam dost divne..ked sa pomylim raz ok pochopim..ale dvakrat v tom istom znamena ze namal sajnu o com hovori...
Even through it all.The betrayal.The hate.The abuse.We still find it in our hearts to love you again.How do we do it, you ask?Simple.It's because we are PIT BULLS!!!
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod ...repr^zent » 26. Okt 2007, 0:52

jj, pisal to dement a ze to bol pit ma sere tak jak teba. :evil:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 26. Okt 2007, 7:54

Francúzi by konečne mali začať riešiť imigračnú politiku a vôbec situáciu na predmestiach veľkých aglomerácií. Pri súčasnom stave ma prípady útokov psov a nezodpov. majiteľov vôbec neprekvapujú - posunúť problém na "nebezpečné psy" je len zásterka pre davy. Niekedy sa mi zdá, že Francúzi sa od roku 1789 veľmi neposunuli dopredu, väčšinu problémov dokážu emotívne využiť a posunúť niekde inde - a potom už len Robbespierove metódy - krvavé divadlo pre skandujúce masy...

k reakciám "rozhorčených diskutujúcich"- v jednej veci má Fico pravdu: "Slovensko je malá krajina, len má veľa špekulantov".../ja by som povedal, že je tu vysoký výskyt xxxxx na meter štvorcový...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Kaca » 26. Okt 2007, 10:51

ja by som povedal, že je tu vysoký výskyt xxxxx na meter štvorcový...

Obvykle "silne slova" nepouzivam, ale vynimocne s Tebou s tymto suhlasim... :(
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 325
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod beira » 26. Okt 2007, 12:09

Nils píše: Niekedy sa mi zdá, že Francúzi sa od roku 1789 veľmi neposunuli dopredu, väčšinu problémov dokážu emotívne využiť a posunúť niekde inde - a potom už len Robbespierove metódy - krvavé divadlo pre skandujúce masy...


8) Neviem, ake s nimi mas skusenosti, ale celkom si to vystihol... Este by som dodala, ze fr. psy su nevychovane asi tak ako francuzske deti... Desolee... CEST VYNIMKAM :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Kaca » 26. Okt 2007, 13:36

Krvave divadlo maju masy rady vsade na svete... zial... :(
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 325
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť