Čivava,yorkšír

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Čivava,yorkšír

Poslaťod janaw77 » 13. Dec 2005, 22:24

Kto daruje
Kto daruje 2 deťom mini šteniatko čivavy alebo yorkšíra nie na chov,ale pre potešenie.Prosím pomôžte mi splniť ich vianočný sen.ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!
0910790099
janaw77
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 12. Dec 2005, 23:08

Poslaťod Hosť » 14. Dec 2005, 0:31

ano a po vianociach skončí tento detský sen na ulici.
Hosť
 

Poslaťod ankous » 15. Dec 2005, 23:00

Anonymous píše:ano a po vianociach skončí tento detský sen na ulici.


Nebud protivna/y/. :? Nehadz vsetkych do jedneho vreca. :? Hovori sa sice, ze ked chce niekto psika zivit mal by byt schopny aj si ho kupit. Lenze aj kupenych psikov vidno potulovat sa alebo v utulkoch. Poznam vsak ludi ktori maju psika darovaneho a su to nadherni rodinni prislusnici.
UPOZORNENIE ! Je to cisto len moj nazor :!: :!:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod mimi » 15. Dec 2005, 23:32

Ak pre potešenie deťom,tak úplne rovnakú radosť by im spravil malý kríženček,či správne vybratý psík z útulku.A urobili by aj dobrý skutok. 8)
mimi
 

Poslaťod zuzu » 16. Dec 2005, 15:53

mimi tak, suhlasim s tvojim nazorom pretoze tito psici vyzaduju doslednu starostlivost o srst teda yorkshiri, a potrebuju dostatok financii na vsetky potrebne veci...ja by som brala tiez z utulku...
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Emmka1 » 16. Dec 2005, 17:46

Milý anonym, každý sa nevyzná v chove psov s PP. A verte tomu, že niektorý chovateľ PP psov môže byť horší, ako chovateľ bez PP psov. Papiere totižto nezaručujú lásku chovateľa k psovi. Ja osobne mám psa s PP aj psa bez PP a nevidím medzi nimi žiadny rozdiel. Druhý krát si teda radšej najskôr premyslite, čo tu napíšete, aby ste zbytočne neublížili majiteľom psov bez PP,ktorí síce PP nemajú, ale sú rovnakými členmi rodiny, ako PP psy.
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod zuzu » 17. Dec 2005, 12:25

Aj tak nechapem co tu vobec recnite o njakych blbych papieroch!pes nieje psom tym ze ma papiere ale tym ze lasku dostava a rozdava a ze ma svoj domov a milujuceho pana!..este raz, pes nie je kus papiera!
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 17. Dec 2005, 20:53

emmka nechápem tvojej poznámke. Nikto tu nenaráža na psov bez pp alebo s pp, tak čítaj čo je napísané a nemaj halucinácie.
Hosť
 

Ospravedlnenie ANONYMU

Poslaťod Emmka1 » 18. Dec 2005, 22:38

Prepáčte mi Anonymný. Ja som zle zaradila príspevok :oops: , moja odpoveď patrila "anonymnému" v príspevku - Yorkshirský teriér-autor EVE, prečítajte si to a uvidíte, že odpoveď sa k tomu hodí. Ešte raz- ospravedlňujem sa Vám. :wink:
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod Joachim » 20. Dec 2005, 19:04

Zuzu jasne ze pes nie je kus papiera ale tak isto si nesmieme mylit "chovatela" a chovatela :D :wink:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod anitram » 27. Dec 2005, 11:36

Dobry den,

pokracujem dalej v mojich nazoroch, mozno ste uz nieco citali odo mna v inych prispevkoch.
Viaceri z Vas si neuvedomuju, ze vaicerym rodicom 8.000 za psika bez PP mnohokrat nehrozi.
Ja som musela rok setrit a to este budem cerpat z kreditky a z penazi, ktore som dostala po stromcek od rodicov aby som si mohla splnit svoj 10-rocny sen a kupit si fenku yorka.
Nerozumiem nazoru, ze ked niekto nema prachy na kupenie psa, tak nema na jeho vyzivu, ankous u velkych plemien to mozno plati, zivila som labradora, tak si to viem predstavit, ale u civavy a yorka, ked spapaju velku lyzicku krmiva denne, ktore stoji cca 400 korun 3 kg, to az taka hroza nie je.
Kde mate zaruku u steniatka z utulku, ze bude mat max do 3 kg?? Nikde a ked sa nieco narodi podobne civave a yorkovi, tak to nikto neda do utulku, ale to radsej preda ako psa bez PP.
A ked rodicia konecne pristupili na zobronenie o psika, ale ze to musi byt maly a bez velkej pociatocnej investicie?? Predsa len nie kazdy ma rodinny dom a velky 3-izbovy byt. A ked sme pritom macka nie je to co psik, viaceri urcite uznate(aj ked si myslim, ze by mi viaceri navrhli, zaobstaraj si radsej macku).
Drzim detom palce, snad sa im podari niekedy si splnit sen. A k tej pat minutovej zabavke deti pod stromcek.
U nas na sidlisku pravidelne stretavam asi 10-rocne dievcatko s yorkym na voditku, venci ho kludne, ziadne tahanie, vlacenie po zemi.
Minule som videla jedno starsie dievcatko s psikom neurcitej rasy, ako ho vlacila, tahala, hadzala do jamy. Mala som sto chuti jej ho zobrat a psik len drzal a trpel vsetky jej neplechy.
Nie vsetky deti su z jedneho vreca a zodpovednost za psika maju podla mojho nazoru aj tak rodicia. Je to len ich neschopnost a rozmaznavanie dietata.
Len sa treba modlit, aby steniatka nekoncili v ich rukach, ine ani neostava.
M
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod zuzu » 31. Dec 2005, 10:38

anitram, tak Ti držím palce aby sa ti podarilo splniť Tvoj veľký sen! Fakt je najkrajšia vec akú môžeš zažiť doviesť si domov šteniatko yorkiho. Ja som z toho mala ohromnú radosť aj keď som tak trochu nečakala že niečo také vôbec v živote zažijem pretože som rodičov presviedčala asi 13 rokov :lol: potom napíš prosím ak si ho donesieš domov..Ahoj
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia