www.....

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod čajkovič roman » 23. Jan 2006, 17:27

Joachim píše:www.achim.sk

pekný psík,aj poľuješ? ako je to s vystavovaním zvere? weimar bol tiež jedno z plemien medzi ktorými som sa rozhodoval,napokon vyhrali anglické stavače,najskôr anglický seter a teraz mám gordona.
Obrázok užívateľa
čajkovič roman
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 20. Jan 2006, 9:52
Bydlisko: Bratislava-Dolne Hony

Poslaťod Joachim » 23. Jan 2006, 21:42

Ahoj, no ked budem mat podmienky tak si chcem kupit bud druheho weimara alebo gordona - hroozne sa mi pacia. Nie ja nepoľujem :) . Mam 17 a rad by som sa naucil robit aspon polovny vycvik ale neviem kde, neviemako na to. Zakladny vycvik robím ale poľovný nie - dokázal som si akurát spraviť prinášanie z vody.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod offca » 14. Feb 2006, 16:47

Aaa tak som sa pohrala a už mám čím prispieť...
Tak ak máte chuť, pozrite na..



web tu dolu
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod anitram » 14. Feb 2006, 20:16

offca odkaz na tvoj web som nasla niekde inde a po prezreti ma hned napadlo, ze je to tvoje. Akim je nadherny a uz sa tesim na noveho clena, musis fotky aktualizovat kazdu chvilku :lol: som zvedava ako bude rast
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Joachim » 14. Feb 2006, 20:29

Krasavec krasave,

a stranky super ani som nepostrehol ze je to na websnadno
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod offca » 15. Feb 2006, 9:30

Anitram, už sa deje, dnes som tam naťahala dalšie :P

Joachim, tiež z toho nie som nadšená, ale zasa si hladkám pupok, že sa mi to podarilo vcelku vkusne zdesignéérovať 8)

Ale ved aj normálna doména bude...niekedy...a pak si vás koupím všecky! :lol:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Lenica » 15. Feb 2006, 9:37

Offca, mas pravdu, aj to bude. Ja som mala webku najprv : www.lhasa-apso.websnadno.cz (to bolo zahrievacie kolo) :D A teraz som si urobila sama-samucicka na : www.lhasa-apso.szm.sk.
Takze drzim Ti palce.
Inak, mas nadherneho psiska. :P
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod offca » 15. Feb 2006, 9:53

Lenica píše: A teraz som si urobila sama-samucicka na : www.lhasa-apso.szm.sk.

..absolvovala si nejaký ten kurz?
Moja drahá mamička pomaly na staré kolienka behá po kurzoch, jeden aj o vytváraní www-čiek a čo z toho vie? :mrgreen:
Síce mi spracovala nejakú tú predprípravu, ale čo z toho vzniklo...radše si zaplatím za fajn stránku 10tis. u "kamaráta".

Leni, tá tvoja stránka sa mi otvorí, no po "vstúpte" vyhodí neexistujúcu.

& dakujem za chváálu, som rada, že sa lúbi
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Lenica » 15. Feb 2006, 10:20

Heeeej????? :( Ale ved mi funguje. Aj z inych PC sa tam viem dostat. Skus to prosim este. Porazi ma.
Nie, ziadne kurzy. Sama. V poznamkovom bloku a Namo WebEditor mi pomohli. A mam kamosa, s ktorym som to konzultovala cez mail. :lol:
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod offca » 15. Feb 2006, 10:23

No, mne to nejde :)
ale nestresuj, asi je chyba tu, ked ti to aj z inych PC ide.
Tak si šikuľka...mna už z tohto bolela hlava :)
A DAKUJEM ti! ..vdaka tebe som objavila BlueBoard a guestbook! :))
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Lenica » 15. Feb 2006, 10:30

Heeeej??? Vdaka mne? Tak to ma tesi. :D :D :D Super. Len tak dalej. Ak by si chcela, tak Ti viem poslať mailom taku zazipovanú napovedu na tvorbu www. Mne to dosť pomohlo.
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod offca » 15. Feb 2006, 11:06

Leni, máš tam SSku
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod zuzu » 16. Feb 2006, 19:00

Lenica ako si vytvorila na websnadno na svojej stránke guestbook? Moja má stránku www.masenka.websnadno.cz zatuaľ nič moc ale predsa :)
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Lenica » 17. Feb 2006, 9:11

Ahoj Zuzu,

ak chceš knihu návštev, tak choď na www.blueboard.cz, tam sa musis zaregistrovat a postupovat podľa návodu. Je to jednoduché.
Maš peknú stránku, len skús tie fotky zmenšit, prípadne urobiť nahlad (rozklikatený obrázok), orámuj ho. Vyskúšaj sa s tým pohrat. Pozri, ide to - www.lhasa-apso.websnadno.cz. Tuto stranku uz zrusim, lebo som si urobila novu na www.lhasa-apso.szm.com.
Drzim palce :D
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod psíčkarka » 17. Feb 2006, 12:58

www.dogsport.sk - aký máte názor na túto stránku, či už jej dizajn alebo obsah? :roll:
psíčkarka
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia